Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

TTSR Chllange

• Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Witam!
      Lubię tu zaglądać i czytać o sukcesach i czelendżach, ma to na prawdę świetny wpływ na motywację, dlatego myślę, że może najwyższa pora samemu rozpocząć jakieś wyzwanie.

Jak niektórzy może wiedzą na początku sierpnia w Szczecinie odbywa się finał The Tall Ship Races, 6 lat temu przewinęło się przez to miasto ok. miliona osób, wspominam tę imprezę znakomicie i mam wielkie nadzieje na tegoroczny finał. Jak wiadomo dobra zabawa kosztuje. W prawdzie nie mam zamiaru wydawać na to niebotycznych sum, ale przyjemnie będzie wydać parę groszy zarobionych w tak przyjemny sposób jakim jest poker. (o ile wariancja dopisze ;d) Dlatego postanowiłem w ramach motywacji stworzyć sobie challenge.

Cel:
      - Rozegrać 15k rozdań na TitanPoker do końca lipca, na NL2 i pewnie też na NL4, bo bankroll mi na to pozwala, aczkolwiek mam małe doświadczenie na tym limicie, więc zobaczymy.
      - Założenia ekonomiczne? Żadne. To tylko poker i możliwe, że w takim czasie będę na minusie albo break even, dlatego nie chcę zakładać konkretnej sumy, jaką w tym czasie ugram, aczkolwiek każdy $ ucieszy. Z resztą, nie jest tak, że jeżeli nic nie wypłacę, to nie będę miał pieniędzy na zabawę, więc parcie na wygraną mam praktycznie zerowe. Chodzi o motywację do gry.
      Początek:
      Zaczynam tylko jak wypłata z bałwanków przyjdzie mi na skrilla, wypłaciłem w niedzielę, więc jutro/pojutrze powinna się znaleźć. Dodam też, że na Titanie mam już $10 w ramach promocji z ps.com i dostanę kolejne $10 za depozyt + bonus od pierwszej wpłaty, więc nawet jak się w kartach nie poszczęści to z tytułu wpłaty zawsze będę coś do przodu, aczkolwiek nie wiem czy będę to traktował jako zysk, ponieważ koniec końców ambicja nakazuje budować rolla pod wyższe limity, zwłaszcza, że po trzecim podejściu do pokera, szczerze mam już dosyć grania NL2 i nigdy nie chcę tam wrócić. ;D

Noo... chyba tyle, rozpisałbym się bardziej, ale pora iść do pracy... w końcu nie samym pokerem człowiek żyje :)
  • 8 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Do końca lipca nie pozostało już wiele dni, więc rozegranie 15k rozdań nie będzie łatwe. Grasz FR czy SH i na ilu stołach jednocześnie?
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Grałem na 6, ale szło mi całkiem dobrze, więc jeszcze ze dwa bym dołożył i zobaczył jak pójdzie. Kiedyś grywałem na 8, ale jak trochę się rozkojarzyłem to gra się strasznie sypała. Gram FR. Chciałem na początku 20k, ale chyba bym nie podołał, 15k wydaje mi się osiągalne jeżeli się za to zabiorę, a o to głównie chodzi.

Ano i nie może zabraknąć jakiegoś utworu wpisanego w poczet czelendżu, więc coś w temacie regat ;D

Albowiek jak wszyscy wiedzą Szczecin leży nad morzem :pokerface:
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Dobra, pierwszy dzień za mną. W prawdzie jeszcze niecała godzinka, ale warto już podsumować grę.

Liczba rozdań: 1600

W tym tempie może być problem z ukończeniem czelendżu, ale to nie była pełnia moich możliwości. Niestety póki co gra na 8 stołach odpada, nie podoba mi się to jak soft mi je ustawia, a ekran laptopa to spore ograniczenie, ale myślę, że sam mogę poustawiać sobie stoły, tak żeby wygodnie się grąło na ośmiu. Póki co jednak muszę wyczuć dynamikę tego roomu, która różni się trochę od ósemek. Chyba dużo mniej fishy jest na NL2, a przynajmniej te fishe grają trochę rozsądniej niż na ósemkach, gdzie nie bałem się wrzucać stacka z TPTK.

Stanu konta nie znam, bo nie zaglądam, więc podam najpewniej pod koniec lipca. Ale tak "na czuja" obstawiam, że jest minusik, bo trochę kasy wtopiłem zanim wyczułem jak tutaj grają, do tego karty nie sprzyjały momentami, ale ogólnie wyrabiam ładny volume, a Titan oferuje fajne promocje, więc nawet jak nie idzie to pocieszam się faktem, że wyrabiam sobie bonusy. : )
    • Ikcero
      Ikcero
      Brąz
      na forum od: 05.03.2011 Posty: 1 371
      Rok temu na TTSR płynąłem na Chopinie. Jeszcze lepiej to wygląda jak jesteś w załodze ;) W każdym porcie wchodzisz wszędzie bez kolejki, masz wstęp na imprezy tylko dla załogi: tak zwane Crew Party, ludzie robią sobie z Tobą zdjęcia i czujesz się częścią tego wszystkiego. Mimo, że jestem ze Szczecina to jakoś nie czekam na te TTSR, bo wiem, że to juz jednak nie będzie to samo - chyba mnie będzie to wszystko nudzić 'z zewnątrz' ;)
      GL w challengu :f_thumbsup:
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Ja miałem okazję tylko 6 lat temu przepłynąć się Odrą podczas TTSR. Duużo lepiej wszystko wyglądało z perspektywy rzeki. Z kolei w tym roku będę zwykłym zjadaczem chleba, kupującym sobie waty cukrowe, piwa i inne pierdoły, na które (mam nadzieję) zarobię. ;D

Okej, podsumowując dzień dzisiejszy, który pomału dobiega końca (chociaż gram turka dla depozytorów, więc może coś tam jeszcze wpadnie.)

Liczba rozdań: 6500

Także idzie gładko, odkryłem że ustawianie stołów kaskadowo nie jest wcale takie złe, okazało się wręcz, że gra mi się tak świetnie, więc gram 9 na raz, powyżej tej liczby już trochę się tnie, a szkoda, bo bym z 12 spokojnie udźwignął. ;<

Myślę, że wczorajsze straty zostały odrobione. Wylosowałem, przy okazji, wczoraj w skrzyni za 10k (kocham tę promocję!) tokkena na sng, który wygrałem wzbogacając się o $4 (bogactwo!), no i jeszcze gram turniej dla depozytorów, więc kto wie, może coś z tego ugram.

Ogółem wrażenia z gry na Titanie bardzo pozytywne! :s_thumbsup: Chyba mój ulubiony poker room jak dotąd. Dostosowałem się do dynamiki tutejszych stawek i już idzie ładnie, ogółem dodanie więcej stołów sprawiło, że NIT'uję, ale chyba inaczej nie ma sensu tutaj grać, na NL2 liczy się ilość.

edit:
      No nic odpadłem z turnieju 99<KK, mogłem sobie odpuścić rasie/call z UTG z 99, ale tak już bywa jak się gra frerolle, że człowieka kusi szybkie budowanie stacka.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      I po czelendżu, a mogłem wziąć 20k rozdań, ale nie wiedziałem, że granie na 16 stolikach potrafi być takie fajne i proste ;D W sumie stanu konta nie znam, zajrzę pod koniec miesiąca, ale na pewno jest na plusie, więc pewnie coś tam sobie wypłacę w sierpniu!
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      No to ładnieś pogrindował :f_eek:

Gratuluję wypełnienia celu i ciekaw jestem stanu kasjera.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Też jestem ciekaw, ale dobry mindset najważniejszy, jak nie zapomnę to wrzucę pod koniec lipca ile jest.