[HM2] PostgreSQL

• dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      na forum od: 21.03.2010 Posty: 1 519
      Witam,

Dzisiaj włączyłem HM i wyskoczył komunikat: cannot connect to PostgreSQL, więc skorzystałem z instrukcji HM, gdzie radzili zainstalować ponownie PostgreSQL i dali linka z którego można było go pobrać. Pobrałem i zainstalowałem, ale nie odinstalowywałem tego starego PostgreSQL. Po instalacji włączyłęm HM i nagle wyskoczył jakiś kreator. Nie chciało mi się czytać więc naciskałem next aż w końcu uruchomił się HM, z tym że z zupełnie nową bazą. Jest tylko jeden możlwiy gracz do wyboru (a grałem na kilu roomach). Hm stworzył nową bazę, a ja chce, wrócić do tej poprzedniej. Jak to zrobić?

Teraz w folderze HM2 Database mam 3 foldery: te 2 stare: HoldemManager2Database i HoldemManager2Database_Obsolete i jeden nowy HoldemManager2 z tą nową bazą. Jak zrobić żeby HM wczytywał ręce z z folderu HoldemManager2Database?
  • 6 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witaj,

w HoldemManagerze wybierz Database (lewa góra) i co tam masz do wyboru? Jeśli jest tam Twoja baza to ją po prostu włącz i ustaw jako defaultową.

Pozdrawiam
    • dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      Mam coś takiego

• salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Czyli tak, jak myślałem, przeinstalowując Postgresa usunąłeś bazy danych.

Sprawdź czy te foldery ze starymi bazami danych nie są w ogóle puste.

Jeśli nie są, to polecam zgłoszenie problemu do supportu HoldemManagera, bo to jednak cięższy problem będzie.

Pozdrawiam
    • dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      Te foldery nie są puste. Odpisali mi na forum HM, żebym zaimportował z tych starych folderów ręce i wgrały się do tej nowej bazy. Problem rozwiązany
    • maciej92
      maciej92
      Brąz
      na forum od: 17.11.2010 Posty: 44
      Witam,

Dzisiaj również u mnie podczas włączania hm2 pojawił się komunikat cannot connect to PostgreSQL. Nie za bardzo wiedziałem co zrobić, uruchomiłem ponownie komputer i wtedy HM odpalił się normalnie.
      Problem pojawił się kiedy usiadłem do stolików zoom na ps, w lewym górnym rogu pojawia się Waiting for hands, ale hud się nie wyświetla, ręce zapisują się i widać je w HMie. Na zwykłych stolikach wszystko działa elegancko.
      Zaktualizowałem HM - wersja 2.0.0.7828, ale to nic nie pomogło.
      Proszę o pomoc, co zrobić, aby hud się wyświetlał?
      EDIT: jednak to był problem z aktualizacją pokerstars a nie z hudem, już wszystko zrobione, można usunąć post
    • ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      na forum od: 13.06.2012 Posty: 1 516
      uruchomiłem ponownie komputer i wtedy HM odpalił się normalnie.

Dzięki, bo znowu bym się z tym męczył :fdrink