[HM2] Problem z bazą

• arcymaster
      arcymaster
      Brąz
      na forum od: 04.06.2009 Posty: 1 793
      Cześć,
      Mam kupioną bazę rozdań, ale do huda przy stoliku wczytuje mi tylko ręce, które sam rozegrałem. Na początku przez pierwsze 1-2 rozdania pokazuje jeszcze staty z kupionej bazy, a następnie przeskakuje jakby w inny tryb i korzysta tylko z tych rąk, które sam rozegrałem. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zmienić? Pzdr
  • 7 odpowiedzi
    • PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      na forum od: 08.08.2011 Posty: 384
      Mam dokładnie to samo zarówno w HM1 jak i w HM2, też zaimportowana spora baza, w TST mam na graczy po kilkadziesiat k rąk, a w hudzie podczas gry po kilka. Tylko mi w ogóle nie pokazuje rozdań z bazy, to samo jest w replayerze. Jakbyś dowiedział się czegoś więcej to daj proszę znać. Pozdr
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

dość dziwny problem.
      Spróbuj zrobić Vacuum bazy danych, możliwe, że to pomoże bazie się uporządkować.
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/1171/Vacuum+Analyze+Database+

Pozdrawiam
    • PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      U mnie to nic nie dało, wygląda jakby były jakieś filtry włączone żeby na stole był wyświetlane statystyki z rąk rozegranych osobiście.
    • arcymaster
      arcymaster
      Brąz
      na forum od: 04.06.2009 Posty: 1 793
      U mnie też nie podziałało. Również myślę, że muszą być jakieś filtry, ale niestety nic takiego nie znalazłem.
    • GregWawelski
      GregWawelski
      Brąz
      na forum od: 17.04.2009 Posty: 707
      Sprawdziliście czy ręce nie są za stare i nie zostały wywalone prze HMa? Ja też miałem wrażenie, że po wrzuceniu 1kk rąk nic się nie zmieniło, ale to jest już na tyle dużo, że wydaje mi się, że HUD potrzebuje trochę więcej czasu żeby zatrybić. Generalnie czekam aż wypowie się ktoś kto to dobrze ogarnia, bo nie wiem czy jest sens zapuszczać import na noc :f_biggrin:
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez GregWawelski
      Sprawdziliście czy ręce nie są za stare i nie zostały wywalone prze HMa?
      Jest taka możliwość..

HUD Options > z rozwijalnej listy po lewo na górze wybierz swój HUD > HUD Filters i sprawdźcie czy macie zaznaczone "Includes hands from other limits" oraz "Use last 0 hands"

Pozdrawiam
    • PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      Dziwna sprawa, ale przejrzałem teraz zarówno w HM1 i HM2 bazę graczy czyli zakładkę players, ustawiłem filtry (wszystkie stawki, wszystkie ręce itd.) wczytywało długo, ale pojawiło się pełno graczy na których mam masę rąk i to by się zgadzało z zaimportowanym rozdaniami. I potem np. jak dodam danego gracza do listy aliasów i otworzę z nim rozdania to w hand replayerze zarówno na niego jak i na innych graczy mam bardzo dużo rąk, a gdy znów otworze swoje ręce to po kilkanaście i to samo podczas gry, ale już pól biedy chyba.