Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Gumbol chllenge.

• destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      na forum od: 07.01.2011 Posty: 972
      Wpadłem na pomysł aby się z kimś sprawdzić :P Na razie nie mam jakiś zasad chciałbym wiedzieć czy ktoś się na to pisze a dokładniej chodzi o challange na nl2 (normalne stoliki) z BRM do 10BI? Jeśli są osoby chętne to proponowałbym abyśmy razem ustalili warunki.
  • 3 odpowiedzi
    • fililp88
      fililp88
      Brąz
      na forum od: 07.06.2008 Posty: 907
      Może 5 BI na start , odpala się tyle stołów ile ma się BI, do 9 stołów, jak się wbije 5 BI na wyższe stawki trzeba iść wyżej. Wystarczający "gumbol"? jak nie to można dodać że przy 4 BI na wyższy limit trzeba otworzyć min. 1 stolik z wyższego poziomu. Wygrywa ten kto wejdzie na 50/100 jako pierwszy :D
    • destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      na forum od: 07.01.2011 Posty: 972
      Fajnie by bylo jakby potrwał trochę dłużej niż 2 dni :D , grając za 100% rolla nie będzie mozna grać na każdym stoliku bss :( ,ja bym proponowal jeśli chcemy trochę pograć to zacząć z 8bi i tak do nl10,a na 25 jeszcze nie gralem tak agrro ani się nie czuje żeby z tyloma bi grać,więc może kto zrobi 10 bi na nl25 grajac nl10 wygrywa i kończymy ten gumbol?
    • fililp88
      fililp88
      Brąz
      na forum od: 07.06.2008 Posty: 907
      Napisane przez destrukttt
      Fajnie by bylo jakby potrwał trochę dłużej niż 2 dni :D , grając za 100% rolla nie będzie mozna grać na każdym stoliku bss :( ,ja bym proponowal jeśli chcemy trochę pograć to zacząć z 8bi i tak do nl10,a na 25 jeszcze nie gralem tak agrro ani się nie czuje żeby z tyloma bi grać,więc może kto zrobi 10 bi na nl25 grajac nl10 wygrywa i kończymy ten gumbol?
      Moja propozycja miała być czymś wyjściowym do negocjacji i oczywiście może podlegać negocjacją nawet dużym, zależało by mi na tym żeby do challenge przyłączyło się jak najwięcej osób. Dlatego wpisowe na poziomie 10 $ wydało mi się takim które nie nadszarpnie niczyjego budżetu.
      Więc ludu pracujący miast i wsi jednoczcie się i "Get ready to Rumble"

A co do twojej propozycji to można zmniejszyć ilość stołów, do np 2-4, za zwiększaniem ilości BI na start bym nie było, może na wyższe stawki będziemy wchodzić z 10 BI(do NL10) a 15 BI (od NL 25). A kończyli byśmy na NL 100,