[HM2] notki w popupie?

• pomurz
      pomurz
      Brąz
      na forum od: 26.02.2010 Posty: 1 992
      Da się ustawić w jakiś sposób, żeby notki, które napisałem na gracza pokazywały mi sie w jakimś popupie? Myślę, że przydatne by to było bo dużo częściej sprawdzam popupa niż małą ikonkę notek. A i tą sprawdzam dopiero kiedy potrzebuję jakiś konkretnych informacji i często okazuje się, że coś mi umknnęło, mimo, że notka była.
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

istnieje taka możliwość.
      HUD Options > z rozwijalnej listy po lewo na górze wybierz swój HUD > Main Popup
      Z listy po prawo "Loaded popups" wybierz Notes i dodaj do "Main popup tabs".

Pozdrawiam
    • pomurz
      pomurz
      Brąz
      na forum od: 26.02.2010 Posty: 1 992
      Nie do końca mi o to chodziło ale w sumie też daje radę bo zanim otworzę główny popup to pojawiają mi sie notatki. Myślałem, że jest taka mozliwość jak w przypadku notecaddy, gdzie w hud options -> notecaddy popups da się wrzucić notki z notecaddy do konkretnego popupa i wtedy otwierając takiego popupa pojawia się on i podczepione pod to notatki. Tak to wtedy wygląda (main popup+4bet range rozpisany.. tutaj akurat pusty ;P)

anyway dzięki za pomoc :)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Tak, jak pokazujesz tutaj na screenie, to niestety nie jest możliwe do realizacji.

Nie da rady :f_mad:

Pozdrawiam