[HM] brak huda w HU SNG P*

• napalm77
      napalm77
      Brąz
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 2 740
      witam! po dłuższej przerwie postanowiłem sobie zagrać kilka HU SNG Holdem na Pokerstars i nie mam Huda. Wcześniej działał bez problemu, w cash games SH HUD działa. może ma to związek z wyglądem stołu takim jak w full tilicie (p.s. tam też mi nie chodzi HUD) przeciwnicy siedzą góra dół a wcześniej miałem stoł, że siedzą po lewej -prawej. grzebałem w ustawieniach ale nic nie udało mi się zrobić. moja wersja HM1 - 1.12.10b
  • 2 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

To jest z reguły problem związany z grą na polskim oprogramowaniu, jeżeli jednak juz teraz grasz na angielskim, to będzie potrzeba tu większego niż ja speca od HMa :)

Pozdrawiam
    • napalm77
      napalm77
      Brąz
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 2 740
      sciągnąłem update do wersji 1.13.01.Internal z wątku o braku HM1 na FTP, zmieniłem jezyk gry na angielski w P* i działa. moze i sama zmiana języka pomogłaby bo jak zmieniam na polski to hud nie zlicza kolejnych rąk

p.s. na FTP też wszystko ok. HUD działa na cash sh i hu sng. wyskoczył po namierzeniu stołu znacznikiem table finderem komunikat typu: HM znalazł nową wersje stołów typu FTP...eu.exe czy akceptujesz coś tam dałem tak i ruszyło