Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Railing NL10 hewitt2

• 47 odpowiedzi
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 122
      hej

Jak narazie zagrałem jedynie kilka krótkich sesji. Miałem trochę rzeczy na głowie i nie miałem czasu na grę. Od soboty powinienem już zacząć grać normalne sesje.

Wrzucam wykres, na start wygrane pare bi.

• gaaish
      gaaish
      Brąz
      na forum od: 23.02.2010 Posty: 1 258
      GL
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/4210788_97C1453169

villain nie boi się gry na dużych deepach :s_thumbsup:
    • szkot
      szkot
      Brąz
      na forum od: 25.06.2010 Posty: 181
      wykres please

Co do reki fajnie ze otwierasz za 4 bb(mam nadzieje ze wiesz czemu ;)
      Cb na tym bordzie moze byc ok 5 bo spelni ta sama role a przytrzymasz go na szerszym rangu
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Piątek i sobota to był u mnie jeden wielki melanż, dlatego znowu nic prawie nie pograłem. W każdym razie zaczeliśmy od dobrego runa i wygląda to jak narazie tak:

Co do ręki to wiem czemu. Gadaliśmy o tych sizingach przed flopem. :)
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Mały update:

• gaaish
      gaaish
      Brąz
      Siema, jak tam idzie?
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      hej, teraz dopiero zobaczyłem Twojego posta

Niestety mijający tydzień to kolejny przestój w grze. W piątek wziąłem się za robienie od podstaw nowego popupa. Miało mi to zająć jeden wieczór, a zeszło się praktycznie do wczoraj. Nie miałem pojęcia, że to będzie takie długotrwałe i irytujące zajęcie. Trzy dni w ogóle go budowałem, a później ciągle poprawki, później musiałem się do niego przyzwyczaić i grałem tylko na jednym stole. Mimo wszystko myślę, że ten pomysł wyjdzie na plus. Mam teraz wszystko komfortowo poustawiane, będzie to miało pozytywny wpływ na grę.

Sory za tę trochę przydługą rozgrzewkę, od jutra już się biorę poważnie za grę. Planowany termin zakończenia stackingu w połowie września wciąż jest aktualny.

Wykres:

• hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Dzisiaj zagrałem dwie sesje po 1k rąk. Dzień lekko na plus. Od jutra zacznę grać jeszcze dodatkową sesję wieczorami, tak, żeby wychodziło chociaż z 2,5k dziennie.

Mam nadzieję, że w końcu pojawią się jakieś burze, bo w ten upał dosłownie nie da się grać. Już chyba mija piąty dzień z rzędu 38 stopni. Muszę sobie chyba kupić jakis wiatrak, czy coś w tym guście.

• hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Zagrałem sesję tysiąc rozdań i już więcej dzisiaj nie dam rady. Wypadło mi trochę random staffu, wieczorem jest trening dla micro fullringów, a później mecz (jaga stłucze wisełkę :) ).

Jutro postaram się pograć jakąś porządną sesję. Zapoluję sobie na weekendowe fishe. :)

• gaaish
      gaaish
      Brąz
      Ekhem. Idę na ten mecz i mam inne zdanie :D
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Wczorajsza sesje to było straszne rozczarowanie. Byłem święcie przekonany, że jestem conajmniej 10bi do przodu, takie odniosłem wrażenie po widoku lecących co chwila do mnie stacków. Zajrzałem do kasjera a tam wynik na b/e. Zagrałem jedna sesję 1,5k, miałem zagrać takie trzy, ale morale spadły do zera i nie chciało mi się nawet nic tu napisać, nie mówiąc już o grze.

Dzisiaj zagrałem trzy tysiące rąk. Cały dzień, tak jak wczoraj wynik na zero, pod sam koniec, jak już miałem powoli wyłączać stoły wpadły szybko trzy stacki i to jest dzisiejszy zysk.

Pierwsze 20k rąk to dobry moment na pierwsze podsumowanie. Jestem zadowolony z wyniku. Wykres jest na plus, linia ev też napawa optymizmem. Podczas gry czuję się bardzo dobrze. Mam wrażenie, że mam przewagę w skillu nad wieksząścią regów. Nie jest to napewno próbka przy której można wysuwać jakieś daleko idące wnioski, ale dodatni wynik z pewnością doda mi pewności siebie. :)
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Sytuacja wygląda tak: w poniedziałek nic nie zagrałem, wczoraj tysiąc rąk i do soboty już nic nie zagram. Bardzo słabe to volume, od soboty biorę się ostro za grind i nadrabiam.
    • gaaish
      gaaish
      Brąz
      :f_thumbsup:
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Sory za brak info. Niestety ze względu na skumulowane problemy techniczne nic nie zagrałem od ostatniego wpisu. Wszystko już mam ułożone i zaraz siadam do gry.

W tym momencie dogranie stackingu do połowy września jest już nierealne. Nowy termin, w którym chciałbym skończyć stacking to koniec września i mogę was zapewnić, że dołożę wszelkich starań, żeby już nie było żadnych przesunięć.
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Wykres na dzień dzisiejszy:

• gaaish
      gaaish
      Brąz
      GL
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz
      Dzisiaj całkiem fajna sesja na plus. Ogólnie teraz wygląda to tak.

Postanowiłem, że do kasjera będę od dzisiaj zaglądał tylko raz w tygodniu. Zawsze mi to dobrze robiło, nie jestem wtedy zorientowany na wyniki. W zeszłym tygodniu tak zrobiłem i od razu poczułem, że poprostu lepiej mi się wtedy gra. Dlatego wykres będę wrzucał raz w tygodniu.

Pojawiła się taka opcja, że można wziąć reload bonus.

http://www.pokerstars.pl/poker/promotions/reload-bonus/

Całego nie dam rady ugrać, bo to będzie 3k vpp, ale nawet część to jest zawsze dodatkowa kasa za darmo. Sam nie mam, żeby wpłacić, dlatego jeśli byście chcieli to wykorzystać to byście mi musieli wysłać jeszcze trochę kasy na te parę dni.
    • hewitt2
      hewitt2
      Brąz