[inne] Nie wczytują się filmy na PS

• pawel0520
      pawel0520
      Brąz
      na forum od: 23.11.2012 Posty: 548
      Witam,

czy Wam też nie wczytują się teraz filmy szkoleniowe na PS? Klikająć prawym przyciskiem wyskakuje mi "Film niewczytany". FlashPlayer mam na pewno aktualnego. Niedawno oglądałem jakieś filmy. Nie działa na wszystkich przeglądarkach jakie posiadam.

Pozdrawiam.
  • 5 odpowiedzi
    • gofermarcin
      gofermarcin
      Srebro
      na forum od: 11.01.2009 Posty: 510
      Dokładnie u mnie to samo, od 30min nie chce żaden działać. 50min temu działało jak włączałem jeden
    • pawel0520
      pawel0520
      Brąz
      A ja już restartowałem koma i kombinowałem co zrobić :D Akurat dzisiaj jak miałem ściągnąć sobie kilka filmików musiały wystąpić jakieś problemy...

edit: już działa.
    • gofermarcin
      gofermarcin
      Srebro
      na forum od: 11.01.2009 Posty: 510
      Napisane przez pawel0520miałem ściągnąć
      edit: już działa.
      da się pobrać?
    • pawel0520
      pawel0520
      Brąz
      xxx

Ja np. nie wyobrażam sobie żebym nie mógł sobie pobierać filmików z PS. Zawsze oglądam w drodze lub na TV, a nie chce mi się przenosić komputera podłączać hdmi. :)

edit: dobra, masz rację. :) nie będę namawiał innych i pokazywałem jak to robić jeżeli regulamin zabrania. osobiście nie zmienię swojego zachowania, bo uważam, że jeżeli mam odpowiedni status i nikomu nie udostępniam filmików to obejrzenie ich sobie w pociągu gdy się nudzę, a nie mam internetu nie jest niczym złym :) Mogę się poddać wszystkim regulaminowym karom :D

Poza tym mając program którego nazwa i opis był zamiast tych xxx, na PS nie mam nawet możliwość obejrzenia filmu na stronie. Jedyna opcja to pobranie przez problemy, które opisałem. :)

Pozdrawiam.
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      paweł
      Radzę wyedytować wypowiedź, bo takie praktyki są zabronione przez regulamin ;)

Polecam DownloadHelper. Chyba najlepszy download manager, nic złego nie mogę o nim powiedzieć.

Ps. Filmy nie działaja