[HM2] HUD wyświetla złe nicki graczy, resetuje statystyki

• latarka90
      latarka90
      Brąz
      na forum od: 08.02.2012 Posty: 5
      HUD wyświetla mi wciąż jedne i te same nicki graczy. nawet grając kolejnego sitka wciąż pozostają nicki z pierwszego stołu z pierwszego sitka.
      nie odświeża statów, zaciął się po 3 rękach.

jakieś pomysły? zaznaczę tylko, że dopiero rozpoczynam przygodę z HM

jak gram regular 9man wszystko jest ok, ale grając turniej wielostołowy, po zmianie graczy przy stole niestety wszystko się sypie. zostają nicki i staty poprzednich graczy, HUD przestaje cokolwiek aktualizować.

poza tym każdy sitek zaczyna statystyki od -/-/- jakby poprzednie staty znikały. rozumiem że mam nową bazę, ale swoje chociaż powinienem mieć wpisane
      any solutions?
  • 6 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam

co dokładnie grasz? Na jakim roomie?
      Bez tych danych nie będziemy w stanie ruszyć z Twoim problemem.

Pozdrawiam
    • latarka90
      latarka90
      Brąz
      Pokerstars. zagrałem kilka najtańszych sitków za 0,02centa 990graczy żeby ustawić jakoś HUDa

na regular 9man 1,5$ wszystko jest ok, poza tym że włączając go wyzerował staty nie uwzględniając kilku poprzednich sitków za 0,02 990os

kolejny turniej 9man 1,5$ i znowu moje staty są wyzerowane. ponadto HUD nie wyświetla się automatycznie, muszę za każdym razem "namierzać" go table finderem.

może jakiś tutorial dla zielonych? obejrzałem oba party filmiku na PS opisujące HM2 ale raczej niewiele tam pomocnych informacji dla laika.

@Edit:
      odpaliłem dzisiaj HM2 i jest czysty. nie ma zaimportowanych żadnych rąk, a próba importu kończy się tylko errorami, 0 import files. w archiwum HMa ręce są, z Hands history pokerstarsa zniknęły.
      program niestety nie widzi nawet gracza, ani żadnych jego statystyk. a ikona 'no current player' jest nieaktywna więc nawet nie mogę wybrać swojego profilu
    • latarka90
      latarka90
      Brąz
      nikt? naprawdę?
      o dziwo wieczorem nie robiąc kompletnie nic z komputerem, HM2 odpalił bezproblemowo, wszystko zaimportowane i jest jakby ok.
      niestety niezmienne pozostają problemy z HUDem - kolejny stół i ponownie wszystkie staty wyzerowane. nie ogarniam już tego. program miał pomagać a tylko siwych włosów dodaje...
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez latarka90
      kolejny turniej 9man 1,5$ i znowu moje staty są wyzerowane. ponadto HUD nie wyświetla się automatycznie, muszę za każdym razem "namierzać" go table finderem.
      Jeśli chodzi o statystyki Hero to w każdym turnieju, na każdym nowym stoliku będą one wyzerowane. Dzięki temu wiesz jak przy danym stoliku grasz i jak możesz się adoptować do swoich przeciwników.

Napisane przez latarka90
      z Hands history pokerstarsa zniknęły.
      Te handhistory HoldemManager przeniósł sobie do archiwum. Gdyby one ciągle znajdowały się w tym folderze to import zapętlałby się.

Pozdrawiam
    • latarka90
      latarka90
      Brąz
      dziękuję bardzo za informację.

jakieś pomysły, dlaczego czasami po odpaleniu HM2 nie mogę załadować gracza?

raz jest, raz nie ma. ale ostatnio częściej nie ma, co mnie irytuje dosyć mocno.
      używam winxp, antywirus Comodo

serwer postgre działa, więc nie mam pomysłu o co chodzi.
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj latarka90,

Możliwe, że to problem z bazą, może jest duża i nie wyrabia Ci sprzęt (lag), albo po prostu należałoby ją zoptymalizować (pamiętając o zrobieniu kopii bezpieczeństwa).

- Backup

- Optimize

Pozdrawiam,
      jeneral86