0,50/360 turbo CHALLENGE

• Emtekiller
      Emtekiller
      Brąz
      na forum od: 13.02.2013 Posty: 5
      To mój pierwszy wpis na forum.Chciałem powiedzieć wszystkim serdeczne WITAM.

W pokera na ps gram od czasu do czasu,bardziej rekreacyjnie.
      Ciężko określić mój skill,ale gram tylko i wyłącznie MTT.
      Ostatnio z braku czasu gram tylko TURBO,ale zdażyło mi się również grać turnieje trwające ponad 7 godzin.
      Generalnie bez rewelacji,nawiększy sukces to 160$ w jakimś turku za 1.10.

Poker mnie fascynuje i staram się być coraz lepszy.
      Postanowiłem założyć ten challenge,ponieważ mam problemy z cierpliwością.Zdecydownie poker mnie jej uczy,ale muszę nad nią solidnie pracować.

Mam zamiar rozgrywać sesje po 10 turków,a celem jest 20 $
      Będę aktualizował postępy,a żeby było ciekawiej zaczynam od 5 $.Mam nadzieje,że to pozwoli mi na większą analizę swojej gry,ale również mam świadomość,że szybko może nastąpić torba.Wyzwanie trudne,ale możliwe do zrealizowania ;)

Reasumując:

5 dolarów mam zamiar rozmnożyć 5 $ do 20 $ na 0,5 $/360 turbo,podczas sesji 5/10 turków.

Pozdrawiam serdecznie Emtekiller :fuckyeah

Sesja 07-12[COLOR=green] +3,10 $[/COLOR]

Dzisiejsza sesja -2,5 $

[COLOR=darkblue]
      Aktualny Bankroll;5,6 $[/COLOR](wiem,że nazywanie to bankrollem to mała zniewaga dla bankrolla;)
  • 6 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć Emtekiller,

chyba pomyliłeś działy, bo dział powitań znajduje się pod poniższym linkiem ;)

-> Witamy! Przedstaw się!

A tak na serio, to zachęcam do przedstawienia się nam i napisania trochu więcej, niż tych parę słów we wstępie tego challenge'a.

Ty masz tylko 5$ na grę w turniejach 0,50$? Wydaje mi się to nieznacznie ryzykowne przedsięwzięcie.
    • Emtekiller
      Emtekiller
      Brąz
      Mam więcej,ale wyznaczyłem sobie taki cel.Mam świadomość ryzyka,ale chce sobie udowodnić,że to możliwe.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      W porządku, aczkolwiek nie pochwalam takich zasad. Dla mnie zbyt ryzykowne :)
    • Emtekiller
      Emtekiller
      Brąz
      Rozegrałem dziś 10 turków.

W jednym FT,odpadłem dosyć pechowo na 7 miejscu.

Ogólnie + 3,10 $

Stan na dzień dzisiejszy 8,10 $.

Nie jestem zadowolony-może być lepiej.Nie wiem czy jutro będę miał czas na rozegranie 10 partii,ale na bieżąco będę aktualizował challenge.

Miłej nocy Panowie i Panie;)
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Fajnie, że piszesz w pierwszym poście, jak wypadła sesja. Dodaj do tego stan rolla i będzie git malina :)
    • Emtekiller
      Emtekiller
      Brąz
      Dzisiejsza sesja nieudana.Odpaliłem kilka turków i w kluczowym momencie zerwało mi połączenie z internetem(mam internet radiowy,czasami tak się zdarza,niestety jest okropna pogoda)

Muszę zaopatrzyć się w internet mobilny na takie sytuacje.

-2,5 $