Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Sto godzin bez cashiera

• kwasu2307
      kwasu2307
      Brąz
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 185
      Cześć.

Challenge jak w temacie - zero sprawdzania wyników/punktów lojalnościowych/statów/ilości rozdań przez sto godzin.

Start: od następnej sesji.

Na koniec (jak nie storbie) wrzucę wykres, pozdro.
  • 17 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      A jak masz zamiar udowodnić, że wytrzymałeś tyle bez patrzenia w kasjera? Mamy Ci wierzyć na słowo? ;)
    • mark240
      mark240
      Brąz
      na forum od: 26.09.2009 Posty: 169
      Jak nie będziesz zaglądał do cashiera to skąd będziesz wiedział na jakim limicie aktualnie grać? :s_confused:
    • RetireD2019
      RetireD2019
      Złoto
      na forum od: 10.04.2009 Posty: 793
      nie patrzenie do cashiera a patrzenie do wynikow sesji w hmie by je przeanalizowac daja ten sam efekt.. ;d
    • MIKEengineer
      MIKEengineer
      Brąz
      na forum od: 01.11.2011 Posty: 983
      Ja też nie sprawdzam cashiera, ponieważ nie musze, zawsze wrzucam rolla na stół i jazda. Torba to torba, na chuj drążyć temat, a jak przyfarcisz to z NL2 na NL500 w jedną noc.
    • bearlock
      bearlock
      Brąz
      na forum od: 06.01.2010 Posty: 359
      Ja sobie zalozylem , ze zaglądam każdego ostatniego jak nazrazie leci drugi miesiąc i wytrzymuje + plus działa to na mnie bardzo dobrze
    • mark240
      mark240
      Brąz
      na forum od: 26.09.2009 Posty: 169
      Padne zaraz
    • kwasu2307
      kwasu2307
      Brąz
      Bearlock No właśnie ja jak dotąd wytrzymywałem bez sprawdzania bardzo krótko, stąd ten challenge - strach przed publicznym linczem ftw :P

Analizować sesji nie będę, a czas gry będę monitował z zakładki sesji w HM (ustawiłem filtry tak że nie widać wyników/ilości rozdań).

Limit będę grał tylko jeden.

A co do udowadniania to jakoś nie czuje takiej potrzeby :fdrink
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      W takim razie nie ma sprawy :)

To Ty masz być zadowolony z wyników challengu. Ale przynajmniej daj nam znać, jeśli go zakończysz :)
    • grzeg10
      grzeg10
      Brąz
      na forum od: 03.04.2008 Posty: 289
      Napisane przez MIKEengineer
      Ja też nie sprawdzam cashiera, ponieważ nie musze, zawsze wrzucam rolla na stół i jazda. Torba to torba, na chuj drążyć temat, a jak przyfarcisz to z NL2 na NL500 w jedną noc.
      i to mi sie podoba, a nie macanie sie po limitach. :challenge :nh :sdrink :fdrink
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Napisane przez grzeg10
      Napisane przez MIKEengineer
      i to mi sie podoba, a nie macanie sie po limitach. :challenge :nh :sdrink :fdrink
      A nad ranem bedziem już grali freerolle :ayfkm:

Co do challengu to ez, na początku grałem miesiąc bez patrzenia i było ok, teraz to już std. Tak jest zdecydowanie lepiej, gdyż często wynik powoduje zmiany w samej grze a tego nie chcemy. gl
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Tak jak pisał Leatherass i ja to potwierdzam, jak się nie sprawdza cashiera długi czas, to po zajrzeniu można się miło zaskoczyć, że jest tam więcej niż się człowiek spodziewał. Oczywiście warunek jest taki, że człowiek spodziewa się racjonalnych rezultatów.

Kiedyś regularnie tam zaglądałem i strasznie się spinałem. Teraz wiem, że gram swoje i sprawdzam tylko jak wyrobię nowy status (tak dla zasady) albo patrzę, czy można grać stawki wyżej.
    • erefkey
      erefkey
      Brąz
      na forum od: 23.09.2011 Posty: 2 864
      Napisane przez Pomarancza
      Tak jak pisał Leatherass i ja to potwierdzam, jak się nie sprawdza cashiera długi czas, to po zajrzeniu można się miło zaskoczyć
      Ja się mile zaskoczyłem gdy po otwarciu kolejnego stolika nie wkupiło mnie za 100bb :nh
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Napisane przez erefkey
      Napisane przez Pomarancza
      Tak jak pisał Leatherass i ja to potwierdzam, jak się nie sprawdza cashiera długi czas, to po zajrzeniu można się miło zaskoczyć
      Ja się mile zaskoczyłem gdy po otwarciu kolejnego stolika nie wkupiło mnie za 100bb :nh
      To tak też raz miałem ;D
      Tyle, że wyrabiałem promocyjne $2 na ósemkach, przekułem je w $6 i potem grałem sss, myślałem że szło mi nie najgorzej, pomimo paru bad beatów, kiedy nagle przestało mi uzupełniać stacki ;D

Ale myślę, że jak się ma solidny BRM to nie powinno być problemu.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Panie kwasu2307, czy mógłbyś nam zdradzić stan swojego rolla? :s_rolleyes:
    • kwasu2307
      kwasu2307
      Brąz
      Roll początkowy: ok 24 BI
      Stawki/gra/platforma: bez znaczenia dla challengu

Jak dotąd nie było czasu na grę :facepalm:
      Może dziś wreszcie ruszę :s_wink:
    • kwasu2307
      kwasu2307
      Brąz
      Muszę zrobić transfer kasy, także zobaczę stan konta :rolleyes:

Przynajmniej nie strobie challengowego rolla do końca bo szło lipnie :facepalm:

5 minut namysłu czy jakoś tego nie obejdę i wrzucę mój prawdopodobnie żenujący wykres :fdrink

Edit:

Challenge failed @ 34,7%

Ok wykresu nawet nie wrzucam bo to kreska spadająca pod kątem 45 stopni przez 44k rozdań.

Wynik:
      gra: -14BI

bonus: +6BI

razem: -8BI

Napewno nie będe sprawdzał już cashiera częściej niż powiedzmy raz na ~10h - tyle dobrego z tego wyzwania. Poza tym mam czarno na białym że nie potrafie grać i coś trzeba z tym zrobić.

Pozdro.
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Każde wyzwanie, które niesie za sobą jakiś proges jest dobre :sdrink

...najwyżej zamontujemy Ci takie urządzenie na głowie i będziemy karać odjęciem BB od Twojego rolla za każde nadprogramowe spojrzenie w cashiera :tongue:

Powodzenia przy stołach!