[inne] Table Ninja 2

• profek20
      profek20
      Brąz
      na forum od: 01.05.2009 Posty: 818
      Chciałbym prosić o pomoc w uruchomieniu table ninja 2 bo od początku z tym programem mam same problemy i nie umiem sobie poradzić ;/

Table Ninja działa na xp ?

Czemu w theme mam not instaled ? tak ma być jak to ewentualnie zainstalować na ftp wcześniej wykrywało mi normalnie rake track (komp po formacie)

W ogóle to mi wywaliło jakiegoś errora i pisało żebym przesłał logi do table ninja 2 i teraz to już w ogóle nie reaguje na żadne komendy.
  • 28 odpowiedzi
    • nommine
      nommine
      Brąz
      na forum od: 07.04.2011 Posty: 940
      Ja tez mam problemy bo jak już uruchomie to nie moge zmaksymalizowac okna, tzn. program uruchomiony, ikona w trayu jest, podbicia działają, ale nie moge nic zrobić w ustawieniach bo program nie chce sie maksymalizowac :ayfkm: dodatkowo nie działają klawisze podbić :facepalm:
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Napisane przez nommine
      Ja tez mam problemy bo jak już uruchomie to nie moge zmaksymalizowac okna, tzn. program uruchomiony, ikona w trayu jest, podbicia działają, ale nie moge nic zrobić w ustawieniach bo program nie chce sie maksymalizowac :ayfkm: dodatkowo nie działają klawisze podbić :facepalm:
      Ściągnij najnowsze zabezpieczenia i inne bajery dla microsoft net framework bo jest nowa aktualizacja po wgraniu net framework 4.

http://www.update.microsoft.com/windowsupdate/v6/default.aspx?ln=pl

Po tej aktualizacji coś tam ruszyło bo działają między innymi hotkeye i wielkości zakładów...

Hmm ciekawe co nie działa :rolleyes: :D bo znowu wywaliło errora :rolleyes:

Idę po testować !
    • nommine
      nommine
      Brąz
      qrde ale mam win8 na bieżąco aktualizowany x64 itp itd :rage:

Szczegóły Program Microsoft .NET Framework 4 jest już częścią tego systemu operacyjnego.
      Nie trzeba instalować redystrybucyjnego programu .NET Framework 4
      Na tym komputerze jest już zainstalowana taka sama albo wyższa wersja programu .NET Framework 4.

nawet mam juz 4.5 :facepalm:

Program Microsoft .NET Framework 4.5 jest już częścią tego systemu operacyjnego.
      Nie trzeba instalować redystrybucyjnego programu .NET Framework 4.5.
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Przeinstalowałem table ninja

najpierw odinstalowałem za pomocą panelu sterowania dodaj/usuń a potem skasowałem zawartość ukrytego folderu -->

C:/Documents and Settings/nazwa uztkownika/dane aplikacji/table ninja 2

Stwierdziłem że taki zabieg jest nie zbędny by się pozbyć wszystkich błędów które pojawiły się podczas zabiegów kosmetycznych.
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Działa chodzi bez zarzutów wszystko szybko i sprawnie

Z tego co się orientuje musi być ustawione

+

+

+

+
      soft w języku angielskim !

Jeszcze chyba coś żeby wyłączyć prawym przyciskiem myszy tematy theme itd ale nie wiem gdzie tu ustawić i czy da się ustawić mniejsza o to i tak śmiga super nic się nie tnie 0 errorów a i w grach stosy żetonów nie mogą się nakładać na siebie.
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Napisane przez nommine
      qrde ale mam win8 na bieżąco aktualizowany x64 itp itd :rage:

Szczegóły Program Microsoft .NET Framework 4 jest już częścią tego systemu operacyjnego.
      Nie trzeba instalować redystrybucyjnego programu .NET Framework 4
      Na tym komputerze jest już zainstalowana taka sama albo wyższa wersja programu .NET Framework 4.

nawet mam juz 4.5 :facepalm:

Program Microsoft .NET Framework 4.5 jest już częścią tego systemu operacyjnego.
      Nie trzeba instalować redystrybucyjnego programu .NET Framework 4.5.
      Spróbuj naprawić net framework często jest tak że wywala błędy daj panel sterowania i zmień/usuń i zaznacz powróć do stanu wyjściowego w razie jakiś problemów to użyj narzędzia

http://videos.holdemmanager.com/dotn...eanup_tool.zip

I zainstaluj odnowa.
    • EPiC88
      EPiC88
      Brąz
      na forum od: 07.08.2008 Posty: 114
      podepnę się pod temat - jak ustawiłeś preset bets? Mi wyskakują jakieś liczby na minusie i muszę ręcznie wpisywać :/
    • Bolsenpl
      Bolsenpl
      Brąz
      na forum od: 25.03.2011 Posty: 730
      Napisane przez EPiC88
      podepnę się pod temat - jak ustawiłeś preset bets? Mi wyskakują jakieś liczby na minusie i muszę ręcznie wpisywać :/
      rozwiązałeś ten problem? bo mam to samo
    • nommine
      nommine
      Brąz
      u mnie reinstal pomógł ale na 2 -3 dni - później replay : ) najpierw siadły guziki, a teraz cały program :facepalm:
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Napisane przez nommine
      u mnie reinstal pomógł ale na 2 -3 dni - później replay : ) najpierw siadły guziki, a teraz cały program :facepalm:
      This jak padnie tb trzeba reistal walnąć i usunąć ukryty folder.
      Co do sizzingu z ujemną wartością to dziwna sprawa mam tak samo ale tylko czasami nie znam dokładnej przyczyny tego zjawiska :P
      Wiem jedno że wielkość puli i żetony nie mogą być zasłaniane przez huda.
    • Bolsenpl
      Bolsenpl
      Brąz
      Ja się postanowiłem nie męczyć i zainstalowałem TN I :)
    • mcbc87
      mcbc87
      Brąz
      na forum od: 05.07.2009 Posty: 127
      ktoś wie jak w ogóle zakupić tą licencje? Chciałem kupić licencje na rok tylko na pokerstars za 70$ czy 75$ ale jedyne co mogę znaleźć na ich stronie to zakup za 20$ wersji pro na miesiąc
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Napisane przez Bolsenpl
      Skąd można pobrać tn1 ?
      Macie jakiś trial reset ? albo wiesz jaki wpis trzeba usunąć ?
    • Bolsenpl
      Bolsenpl
      Brąz
      Napisane przez profek20
      Napisane przez Bolsenpl
      Skąd można pobrać tn1 ?
      Macie jakiś trial reset ? albo wiesz jaki wpis trzeba usunąć nec
      Znalazłem w internecie po frazie "table ninja download" i pobrałem wersję testową na 30 dni. Nie mam trial reseta.
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Ja nie wiem tylko ja mam problemy z tb2 większego shitu to nie mogli wypuścić na rynek :pokerface:
    • profek20
      profek20
      Brąz
      TableNinja II does not support the Windows XP operating system. TableNinja II needs the Windows Aero theme to function correctly and XP doesn't supply this theme.
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Jak ktoś potrzebuje tb 1

http://forums.holdemmanager.com/table-ninja-1/415031-tn1-download-location.html

Z góry będę wdzięczny jak ktoś napisze jaki wpis trzeba usunąć z rejestru by z resetować trial :)
    • JackTrefl
      JackTrefl
      Brąz
      na forum od: 06.12.2011 Posty: 359
      powiem tylko jedno tak zje*ać dobry program to na prawdę trzeba mieć talent . TN1 miał swoje wady, ale ogólnie działał bardzo dobrze. Z TN2 od samego początku są same problemy i mam nadzieje że to wszystko naprawią bo inaczej będzie źle, niestety mają monopol, bo chyba nikt inny nie robi podobnego narzędzia.
    • Puza2010
      Puza2010
      Brąz
      na forum od: 14.07.2010 Posty: 309
      Podłączę się do tematu. Wczoraj ściągnąłem TN2 i wszystko śmigało, a dzisiaj staram się odpalić i program niby się włącza, ale widać go tylko na pasku zadań, ale zadne okno nie chce się otworzyć. Próbowałem reinstalować i resetować kompa, niestety nie pomogło. Jakieś pomysły o co może chodzić?
    • 1
    • 2