[inne] Ninja II

• RADJA175
      RADJA175
      Brąz
      na forum od: 03.08.2011 Posty: 59
      Mam pytanie dotyczące oprogramowania NINJA II.
      1. Chciałem się zapytać czy jest w nim możliwość powiększania stoły na którym jest akcja za pomocą przypisanego klawisza lub może z automatu oraz powrót do stanu pierwotnego?
      2. Czy można ustawić z automatu wielkość stołów. Chodzi o to, że siadam przy kilku stołach i chcę żeby wszystkie miały taką samą wielkość.

Z góry dziękuję

pozdrawiam
      RADJA175
  • 4 odpowiedzi
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj RADJA175,

W specyfikacji Table Ninja II nie widziałem tych opcji. Na wszelki wypadek przeglądnij jeszcze forum tego oprogramowania:

- http://forums.holdemmanager.com/table-ninja-2/

Alternatywnie, możesz spróbować darmowych programów do zarządzania oknami:

- [v0.4] PokerWin (ustawianie pozycji i wielkości okien)

- PlaceMint

Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • Bolsenpl
      Bolsenpl
      Brąz
      na forum od: 25.03.2011 Posty: 730
      Ad 1. Jeśli znajdziesz odpowiedź na to pytanie, to poprosiłbym o info. Marzy mi się ustawienie np. 3 warstw po 6 stołów i tam gdzie akcja grubsza kliknięcie jednym przyciskiem i przeniesienie go + powiększenie gdzieś z boku, żeby był widoczny, a po akcji powrót do normalnego widoku. Rozumiem, że Tobie też o to chodizło. :)

Albo coś jak tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=ST63euIUpOY
      ale nie ogarnąłem do końca jak on to zrobił. (on tam gra 19 stolików bez Table Ninjy :) ).

Pzdr.
    • mcbc87
      mcbc87
      Brąz
      na forum od: 05.07.2009 Posty: 127
      Oczywiście że jest taka opcja w TN 2 Chodzi o Set Table Aside. W TN 2 można ustawić stoły w aż 10 miejscach na monitorze. Po kliknięciu w wybrany przez nasz klawisz program przeniesie stół w to miejscie które sobie ustalimy i będzie on w takim rozmiarze jaki wybierzemy, po kliknięciu ponownie stół wróci na poprzednie miejsce
    • Prastarzec
      Prastarzec
      Brąz
      na forum od: 05.09.2009 Posty: 81
      NA Boga TN 2 to jakaś masakra ... jak dobry człowieku ustawić to przesuwanie danego stolika w inne miejsce . TN 1 był mega prosty. W TN2 nie umiem nawet ustawić odpalania turniejów. ... NIe ma to jak się weźmie informatyk za ulepszenie dobrego programu. Profesjonalnie to [Treść edytowana]...

//uważaj na język - jeneral86