[PT4] Trial..

• Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      Hej,

Od zawsze smigalem sobie na trialu, zawsze tez pisalo po pol h importu ze przestaje rece zapisywac czy cos takiego ale ten komunikat znikal.

Teraz natomiast nie znika. Czyzby juz nie dalo sie grac dluzej niz pol h na trialu?
  • 3 odpowiedzi
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 894
      Grać możesz ile chcesz .... tylko jako widz masz ograniczoną ilość czasu na zbieranie statystyk na graczy. Ja używam PT4 triala od stycznia i nigdy nie wyskoczył mi komunikat o tym że dalej nie mogę bo mam wersję trial tylko w przypadku gdy jak mówię zamiast grać na stole oglądałem stolik jako widz w celu zebrania kilku statystyk, tak samo import rąk do PT4 nie ma ograniczeń czasowych.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witam,

Z wersji trialowej można korzystać tylko przez okres 30 dni.

Grać możesz ile chcesz ....

Nie jest to prawdą.

Pozdrawiam.
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 894
      Skibcio ale koledze nie chodzi o to ile czasu może grać na trialu tylko przez ile minut godzin podczas jednej sesji z tego jeśli dobrze zrozumiałem wyraźnie pisze ze po 30min gry mu wyskakuje jakis komunikat co dla wersji trial nie powinno to być żadnym ograniczeniem, zgadzam się z Tobą, że na trialu można grać tylko przez 30dni ale nie o to chodzi autorowi wątku :)