Challenge Motywacyjny - 1000 buy-inów SNG Micro w lipcu

• HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 373
      Witam

W celu zmotywowania się do regularnej gry, trzymania się BM i podjęcia się ciekawego wyzwania podejmuję się ugrania 1000 buy-inów ,grając tylko sng za 0.25$. A więc inaczej ujmując, wyrobienia na nich w lipcu 250$ profitu.

Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do wyzwania to serdecznie zapraszam :) W więcej osób będzie ciekawiej. Możecie też sobie określić mniejsze wymagania co do profitu , chodzi generalnie o granie 25-centówek a więc 45 i 90 non turbo - ja osobiście preferuję 90, bardziej mi odpowiada ich struktura i dynamika.

CEL:250$ profitu
      (czyli roll 265)

Roll Startowy: 15$

Mój nick na starsach: HunterCT

Let's get ready to rumble!!

AKTUALNE WYNIKI:

HunterCT
      Cel: 250$
      Roll: 233,83
      Volume: 1176

Adisonit
      Cel: 100$
      Roll : 40,55$
      Volume : 106

Czarnyy7
      Cel: 100$
      volume: 305
      profit: $24
  • 66 odpowiedzi
    • domycia
      domycia
      Brąz
      na forum od: 27.10.2012 Posty: 607
      Dlaczego chcesz się męczyć na 0.25 aż tak długo, zamiast przejść na 0.5 przy jakiś 100-200BI?
    • Pesymist
      Pesymist
      Brąz
      na forum od: 19.03.2013 Posty: 342
      też cisne sity za 0,25 c 45 os głownie , zaczynałem z dolarem , a mam juz koło 6 coś zrobione :) Mój nick to : Taka621 na starsach chyba cie widziałem jak cos pykasz , powodzenia :)
    • Adisonit
      Adisonit
      Brąz
      na forum od: 02.07.2012 Posty: 1 334
      .
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      Chce nabrać pewnej konsekwencji, grać przez miesiąc to samo i nie shotować wyżej. Regularnie grindować przez ten miesiąc i widzę tutaj value nie tylko w $$ ale też mindsetowe. W nauce konsekwecji i regularności ;)

A następne stawki to są 1.50$ KO , za pół dolca są turbosy a ja wolę non turbo
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Teraz właśnie zauważyłem, że oprócz wpisania się w wątku [Challenge] Grając 0,25$ S&G dojść do 100$ w miesiąc. vol. 2 założyłeś również własny :s_thumbsup:

Czy oba challenge się jakoś łączą?
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      dophaZ raczej się nie łączą ale są podobne,gramy te same turki ale cele mamy inne , no i chłopaki zaczeli już jakiś czas temu a ja dopiero dziś. W tamtym wątku jest sporo osób i trochę zamieszania a więc założyłem sobie osobny dla przejrzystości :)

Jestem po pierwszym dniu challengu i jest nieźle ;) Sesja południowa była na ładny plus ale wieczorem coś mi wariancja nie sprzyjała i zaliczyłem ok 25 turków w których nie mogłem flipa wygrać a i dominacje mi łamali. Naszczęście udało mi się to przetrwać i kilka ostatnich turków w sesji zaczeło się fajnie układać. Dziś zrobiłem fajny profit i volume - ale co najbardziej mnie cieszy, przetrawałem cięższy okres titlując tylko minimalnie :P

Roll: 30,21$
      Volume: 61
    • Adisonit
      Adisonit
      Brąz
      Siemka
      Jak można to się przyłączam ;)

45 non-turbo 0,25$

Start : 100bi
      Koniec : 100bi na 1$ 45nt

:fdrink
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      jasne że można :f_thumbsup: , więc Twój cel to 300 buy-inów

gl
    • Adisonit
      Adisonit
      Brąz
      +300 bi

Zgadza się :fdrink

GL :fdrink
    • Primore
      Primore
      Brąz
      na forum od: 22.12.2012 Posty: 55
      Powodzenia, jeśli zbierzecie te $70+ i będziecie dalej grindować te non-turbo zamiast przejść na turbo $0.50(i nie zwariujecie do tego czasu) macie u mnie wielki szacunek za wytrwałość :s_ugly:

Widzę, że te turki teraz się mega popularne zrobiły. Polscy mikro-gracze je zaregowali :)
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      ja planuje zebrać 250 :) właśnie wytrwałości chce się tu nauczyć
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      Słuchaj, a może być w miarę postępu challenga aktualizował pierwszy wątek? Wtedy łatwiej można zobaczyć, ile Ci jeszcze brakuje i nie trzeba się przekopywać przez wszystkie wpisy.
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      spoko pomysł,
      myślę że najlepiej będzie jak będę wrzucał updaty w nowym poście z jakimś komentarzem ewentualnie żeby widać było progres a w pierwszym poście będę edytował aktualny stan żeby było widać przejrzyście na wejściu
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      Roll: 41,03$
      Volume: 104

Dzisiejszy dzień był dziwny. Volume i wynik finansowy ok, ale nie jestem zadowolony. Cały dzień grałem taki jakiś nieobecny, zajmując się podczas gry masą bzdur na kompie. Wogle bez skupienia i na totalnym automacie. Sesja poranna na ładny plus a wieczorem pierwsza od jakiegoś czasu sesja do tyłu, co prawda mam wrażenie że dostałem sporo bad-beatów ale cały czas grałem skupiając się na wszystkim tylko nie na grze. Trzeba poprawić koncentracię i ograniczyć inne rzeczy podczas gry. Wydaje mi się że poprostu dziś średnio mi się chciało grać, ale nie aż na tyle żeby nie odpalać sesji. złota myśl na dziś - grając na automacie jesteś w stanie grać co najwyżej poprawnie - ale nie wyśmienicie :D
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      Fajnie, dzięki :s_thumbsup:

Teraz jak ktoś po raz pierwszy odwiedzi Twój wątek z challengem, to od razu będzie wiedział co i jak.

Jak masz grac i zajmować się bzdurami, to lepiej nie graj, wyjdzie to na dobre dla Twojego bankrolla.
    • Adisonit
      Adisonit
      Brąz
      Jesli chodzi o moje wyniki to mysle ,ze co weekend bede dawal :s_rolleyes:
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      spoko, jak napiszesz to zupdajtuje
    • czarnyy
      czarnyy
      Brąz
      na forum od: 30.10.2010 Posty: 164
      Pytałeś się mnie w innym wątku czy kontynuuję jeszcze challenge. Więc przenoszę się tutaj bo w tamtym temacie już trochę zamieszanie się zrobiło a i ten jest 'świeższy', tak więc możesz mnie dopisać do pierwszego posta :f_thumbsup:

Cele dla mnie? W ciągu 31 dniu gry (liczę tylko dni kiedy gram, bo teraz szykuję mi się kilka wyjazdów na działki itp. i nie chcę żeby skończył mi się czas jak nie będzie mnie w domu) dojść do sng nonturbo za 1$. Muszę ugrać jeszcze 68,25$ i mam na to 26 dni.

Póki co po 5 dniach mam $8,55 na plusie.

Zjazd spowodowany super genialnym pomysłem grania 20+ turków w stacku i jednoczesnym oglądaniu suits :facepalm:

Dzisiaj siadłem już tylko do poksa i ~4$ wpadło. Szkoda bubbla w 45 AA < AQ i totalnego bezkarcia na ft 90os, bo jakby ta 90 siadła sesja mogłaby całkiem spoko wyglądać.

Mam nadzieję, że utrzymam tendencję rosnącą i podołam z challengem bo póki co się zapowiada :D

Jutro zagram może coś więcej niż marne 16 turków to dam znać :)
    • HunterCT
      HunterCT
      Brąz
      hej, witam w moim temacie i życzę powodzenia

dla przejrzystości uzupełnij proszę te dane żebym mógł to wpisać na pierwszym poście

Czarnyy7
      Cel: XXX
      Roll: XXX
      Volume: XXX