[PT4] Hud

• Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      na forum od: 13.07.2010 Posty: 2 253
      Cześć.
      Mam taki problem, że jak siadam do stolika i dostaję pierwszą rękę to HUD jest rozrzucony po stoliku w taki sposób, że nie dość że nie odpowiada pozycyjnie graczom, to jest jeszcze trochę poprzesuwany, więc akurat za każdym razem wyświetla mi HUDa jakiegoś gracza w miejscu moich kart i ich nie widzę.
      Da się to jakoś fixnąć, żeby od 1. ręki go prawidłowo wyświetlało?
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 602
      Witaj Grigo92,

Nie podałeś jaki to poker room, ani w co grasz. Pamiętaj o angielskiej wersji oprogramowania.

Musisz ustawić preferowane miejsce w swoim poker roomie oraz preferowane miejsce w trackerze. Następnie ustaw ręcznie panele z hudem (ctrl + lpm) i zapisz layout -> ikonka PT4 na stoliku -> save layout.

Pozdrawiam.
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      Gram na PokerStars, cashówki 6 max.
      Mam ustawione te auto center, miejsca itd. bo wszystko działa elegancko POZA pierwszą ręką, kiedy jestem na BB. Jako obserwator (czekając na BB) też mam pomeiszane staty randomowych graczy, dostaję BB to samo, dostaję SB i jest ok, wszystko tak jak ustawiałem.
      Podczas tego jak mam BB albo czekam na BB mogę ctrl + LPM przesuwać, ale nie ma opcji save layout, bo jest zapisany.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 931
      Hej Grigo92,

To, że w pierwszej ręce wyświetla HUD-a nie w tych miejscach to normalne, bo program jeszcze nie wie, gdzie kto siedzi.
      U mnie wyświetla obok niewłaściwych graczy, ale przynajmniej w stałych, nieprzeszkadzających w grze miejscach.

Spróbuj w trakcie gry, gdy już masz HUD-a poprawnie ustawionego wybrać Change Profile->Make Active Profile Default for Table Type i później sprawdź czy to pomoże.

Pozdrawiam
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      Nie działa, dalej mam jakieś randomowe statystyki w miejscu kart i muszę przeczekać do SB albo co nowy stolik przesuwać ctrl + myszką.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 931
      To niestety nie wiem dlaczego tak się robi :(
      Może na nowym profilu HUD-a dałoby się to inaczej ustawić?

Jeżeli odhaczysz w konfiguracji PT4 dla PokerStars "Enable Memory Grabber" to wtedy po prostu nie będziesz miał w pierwszej ręce HUD-a. Pojawi się on dopiero po jej rozegraniu czyli przy drugiej ręce. Przynajmniej tak to u mnie działa. W pewnym sensie powinno rozwiązać to Twój problem z koniecznością przesuwania HUD-a.

Pozdrawiam