[HM2] Pop upy przycinają

• jubi89
      jubi89
      Platyna
      na forum od: 10.12.2009 Posty: 627
      Witam,

nie wiem czy ktokolwiek miał taki problem, ale od jakiegoś czasu mam problem z przycinaniem pop-upów. Pojawił się mniej więcej jak wyszedł update z nowymi statami ( x/r/fold i raise/fold na CB IP i OOP), jakieś miesiące temu.
      Chodzi o to, ze po najechaniu na state w HUDzie, pop-up nie pojawia się od razu, ale najpierw pojawia się jakaś jego część, a potem reszta. Nie występuje to zawsze, ale bardzo często co przeszkadza przy multitablingu. Do tego przerwy nie są jakieś stałe. Czasami mija ułamek sekundy, a czasami prawie sekunda.

Nie pisałem wcześniej bo były promocje na P* i jakoś grind mi przesłonił cały świat.
      Może zarzucę jakimiś screenami jak to wygląda. Nie zmieniam rozmiaru, żeby było coś widać, więc aby nie rozjechało strony wrzucę w spoilery.

Przed i po.

Uploaded with ImageShack.us

Replayera też dosięgła ta zaraza.

Uploaded with ImageShack.us

Może ktoś miał już podobny problem i wie coś na ten temat, choć szczerze powiedziawszy jestem dość sceptycznie nastawiony do tego.

W każdym razie mógłby ktoś mi powiedzieć, co powinienem napisać do Suportu. Mój angielski nie jest za dobry.

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.
  • 14 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej jubi89,

dzisiaj weszła aktualka do wersji 2.0.0.7816. Daj znać, czy naprawiła problem. Jeśli nie, to będziemy coś działać.

Pozdrawiam.
    • Henc2ol
      Henc2ol
      Brąz
      na forum od: 01.03.2010 Posty: 295
      no dzisiaj to zrobili taki update że niech ich strzeli...ja mam ciagle podobny problem,a teraz po dzisiejszej aktualizacji w replayerze w ogóle hud się nie wyświetla takie udogodnienie rewelacyjne nie ma co;) Czy ktoś ma to samo??Można jakoś usunąć ten ost upadte??
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      Nie wiem, gdzie ten update, ale na stronie ostatni jaki był to 2.0.07785, który mam. Zwykle automatycznie HM wyszukuje, ale coś nie tym razem.
      Może jutro znajdzie.

Co do wyświetlania HUDa w replayerze to mi też nie wyświetla :D
      Muszę wejść w settings i odznaczyć, a potem na nowo zaznaczyć "Show HUD stats". Ale to tylko raz po włączeniu HMa więc się tym w ogóle nie przejmuję.

Póki co czekam na nowy update. Jak nie będzie poprawy to przeinstaluje sobie HMa.
      Jak to nic nie da to wtedy trzeba będzie się rozmówić z supportem.

Na bieżąco będę pisał w wątku co i jak. Może ktoś będzie w stanie pomóc.
    • Henc2ol
      Henc2ol
      Brąz
      na forum od: 01.03.2010 Posty: 295

no a cos takiego masz w zakladce Active Session???Nie wiem ale z tego co rzucilem okiem to chyba update beta byl moze dlatego :/
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Czołem,

najnowszy release:
      Holdem Manager 2 v. 7816

Pozdr.
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      Nadal to samo w replayerze. W grze nie sprawdzałem ale pewnie też.

Odinstalować HMa i zainstalować raz jeszcze ?
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      Panie, do dupy ten update.
      Pop upy nadal ścinają. do tego doszło to, że HUD się nie odświeża.

Tzn. jak włączę jakąś rękę w replayerze, a potem kolejną to zostają staty z poprzedniej.
      Postatnowiłem przeinstalować HMa i wrócić do starszej wersji.

Pytanie.
      Jakie pliki muszę skopiować i gdzie je znaleźć żeby nie stracić ustawień ?
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      Poradziłem sobie jakoś.

Przeinstalowałem HMa i wróciłem do starszej wersji (2.0.07785)

Pop upy nadal ścinają.
      Chyba zostaje pisanie do supportu, chyba że macie jakieś inne pomysły.
    • yellowsock
      yellowsock
      Złoto
      na forum od: 09.03.2012 Posty: 327
      Moze sie podepne ze swoim pytaniem. Co zrobic, zeby w statach "name" gracza bylo pokazywane jako pierwsze jego 4 literki, tak aby w razie czego latwo bylo przyporzadkowac staty do danego gracza, a jednoczesnie oszczedzac space. Bylbym zobo za odpo. Pzdr
    • mtszrk
      mtszrk
      Brąz
      na forum od: 22.11.2009 Posty: 309
      Napisane przez yellowsock
      Moze sie podepne ze swoim pytaniem. Co zrobic, zeby w statach "name" gracza bylo pokazywane jako pierwsze jego 4 literki, tak aby w razie czego latwo bylo przyporzadkowac staty do danego gracza, a jednoczesnie oszczedzac space. Bylbym zobo za odpo. Pzdr
      Zamiast "Name" wybierasz "Abb. Name" - przynajmniej tak to się w HM1 nazywa

jubi89, miałem ten sam problem. Nie mogłem sobie z tym poradzić więc odinstalowałem HM2 i wróciłem do 1. Po jakimś czasie naszło mnie na ponowne zainstalowanie i o dziwo wszystko śmigało.
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      Co do ilości literek z NAME to musisz wejść w HUD options i tam wybrać ilość miejsc po przecinku w stacie "NAME".

Wczoraj przeinstalowałem właśnie HMa i nic to nie dało.

Edit. Przed chwilą usunąłem plik HoldemManager.config i uruchomiłem ponowie HMa, żeby wrócił do ustawień startowych.

Pop upy nadal przycinają.

Wie ktoś co mam napisać do supportu ?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

niestety my raczej nie pomożemy. Napisz proszę do supportu HoldemManagera, opisz dokładnie problem. Ewentualnie nagraj krótki filmik, na którym widać to przycinanie.

Powinni rozwiązać Twój problem, ewentualnie zrobią to poprzez Team Viewera.

Daj znać jak sprawa się rozwiąże.

Pozdrawiam
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      Distałem taką odpowiedź od supportu.

1 - Make sure windows is fully updated until 'No New Important Updates are Found' (this may require multiple restarts and multiple 'check for updates'), including Internet Explorer (even if you use a different web browser).

2 - Update your graphics drivers - http://faq.holdemmanager.com/questions/362/HowToUpdateYourGraphicsCardDriver

3 - Update Logitech Setpoint - http://www.logitech.com/en-us/584/3131

4 - Set desktop theme to basic, default, or a non-aero theme - http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/disable-aero-on-windows-vista/ (this will be the same for win8/7)

Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi w pkt 3 ?

Oraz odnośnie pktu pierwszego. Muszę aktualizować IE ? Gdzie znajdę instalke? Oraz jak sprawdzić czy brakuje aktualizacji?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Ad 1. Panel Sterowania>Windows Update, wybierz Wyszukaj aktualizacje i Ci pokażą się te, których nie masz zainstalowanych. IE również zaktualizuj. Być może jest to potrzebne to poprawnego funkcjonowania albo powoduje jakiś błąd.

Ad 3. Nagrywałeś filmik? Może zauważyli, że masz logitecha i poprosili o aktualizację softu. Jeśli nie używasz żadnego urządzenia peryferyjnego marki Logitech to po prostu pomiń ten punkt.

Pozdrawiam