[HM2] Dwie kosmetyczne rzeczy

• Mareckiy
      Mareckiy
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 446
      Witam.
      1) hand viewer w trybie tekstowym pokazuje tylko equity przeciwników, a mojego nie - przy pulach multiway czasem trzeba używać kalkulatora - niewygodne ;)
      2) zmieniła mi się kolejność (to chyba po ostatnim update HM): w reports by position mam SB-BB-EP-MP-BTN-CO, niby nic ale ładniej by wyglądało gdyby pozycje były pokazywane w kolejności :D

Wie ktoś, jak temu zaradzić?
      do tego jak chcę sobie zaznaczyć rozdanie z active session, to mam też pozmienianą kolejność tagów typu for review, bad beat etc. ale to, jakim tagiem zaznaczę odruchowo rozdanie już mi nie robi różnicy ;>
  • 3 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Witaj Marecky,

proszę nie torturować moderatorów takimi tycimi czcionkami, staramy się pomagać ale takie psikusy nie są przyjemne. ;]

Ad.1
      Spróbuj przeglądać ręce w Replayerze. Kliknij koło zębate po prawej i zaznacz "Show win %" oraz "Show known cards". Na czerwono wtedy pojawi się % szans na wygraną przy każdym graczu w puli.

Polecam jednak przeglądać ręce bez oglądania kart przeciwnika i dokładnego wyliczania swoich szans w % na rękę, którą on posiada. Spróbuj pobawić się programem Equilab i przypisać przeciwnikom range z jakim grają w dany sposób biorąc pod uwagę ich VP/PFR:
      ->Pobierz Equilab

Ad. 2
      Mam to samo, nie da się raczej tego zmienić. Możesz tylko ustawić od BTN do SB, ale wtedy jest jeszcze gorzej ;)

Co do tagów, możesz je pousuwać i dodać we własnej kolejności.

Pozdrawiam :)
    • Mareckiy
      Mareckiy
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 446
      Sorry za czcionkę ;)

co do procentów chodzi o to:

pod 5. mam equity przeciwnika na poszczególnych streetach, a jeszcze niżej pod waletami jest pokazane equity hero. U mnie nie ma equity mojej ręki, jest tylko equity villainów.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

niestety nie wiem do końca czym to może być spowodowane.
      Spróbuj przeinstalować HoldemManagera, jeśli to nie pomoże, to warto zrobić screeny, jak to wygląda u Ciebie i zgłosić jako bug do supportu HoldemManagera.

Pozdrawiam