[HM2] Glowny gracz

• Misugi14
      Misugi14
      Brąz
      na forum od: 05.05.2011 Posty: 168
      Witajcie. Właśnie ściągnąłem wersję próbną HM2 i mam pewien problem. Otóż tam gdzie wyświetla się "główny gracz", czy np. w moim przypadku gdy gram na pokerstrs powinno być: "Misugi14 (pokerstars)", a jest tam mój nick, ale z innej platformy pokerowej. Aktualnie gram na pokerstars i nie wiem jak to zmienić. Mam włączonego HM2 podczas gry na P* lecz nie mogę zmienic tego "głównego gracza". Natomiast gdy wchodzę w "select player" to mogę tam znaleźć graczy, z którymi grałem na P* lecz siebie mogę znaleźć tylko z tamtej platformy pokerowej. Da się to jakoś naprawić?

chodzi o to zakryte miejsce, jak na tym obrazku
  • 3 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Misugi14,

to proste. Zwyczajnie kliknij ten nick i w rozwiniętej liście zobaczysz kilka opcji. Kliknij zatem "Select Player".

W wyszukiwarce wpisz swój nick z PokerStars. Następnie upewnij się, że obok niego faktycznie jest nazwa tego poker roomu i kliknij OK.
      Wystarczy, że dodasz ten nick i klikniesz ponownie listę. Będziesz mógł wybrać z niej oba nicki.

Pozdrawiam.
    • Misugi14
      Misugi14
      Brąz
      na forum od: 05.05.2011 Posty: 168
      Pisałem wyżej, że wyszukiwałem siebie w na tej liście "select players" i mnie nie było, ale nagle się pojawiłem, więc problem sam się rozwiązał :)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez Misugi14
      Pisałem wyżej, że wyszukiwałem siebie w na tej liście "select players" i mnie nie było, ale nagle się pojawiłem, więc problem sam się rozwiązał :)
      Dodam od siebie tylko że, aby pojawić na tej liście, trzeba rozegrać kilka rąk na danym roomie ;)

Pozdrawiam