[HM2] inne wyniki w hm2, inne na grafie

• ciachooooo
      ciachooooo
      Brąz
      na forum od: 02.01.2010 Posty: 1 658
      cześć,
      chyba piewszy raz korzystam z takiej pomocy, więc jak potrzeba jakiś danych, to dopisze

generalnie zauważyłem, że jak daję próbkę z 6 miesięcy, bez żadnych filtrów, to inny wynik net won i ev są w zakładce "sessions by month", a inne na wykresie (show or hide the results graph), wiadomo o co chodzi? czym to jest spowodowane, jak to naprawić? chodzi o room partypoker (jesli to cos zmienia)
  • 4 odpowiedzi
    • levuschytrus
      levuschytrus
      Brąz
      na forum od: 24.07.2010 Posty: 355
      Miałem podobny problem. U mnie już widoczne różnice były na jednej sesji. Ogólnie dopiero pomogło, że wszystko wyrzuciłem i zainstalowałem na nowo i na nowo wgrałem handy. Próbowałem jakieś update, aktualizowanie bazy itp. itd. i nic nie pomogło. Także prawdopodobnie będziesz na nowo zainstalować wszystko. Mnie nawet nie pomagało stworzenie nowej bazy w HM :f_frown: Powodzenia
    • ciachooooo
      ciachooooo
      Brąz
      na forum od: 02.01.2010 Posty: 1 658
      eee, to sobie daruje, tak bylem raczej ciekawy tylko:)

a swoja droga, wiesz moze ktore wyniki sa poprawne? w hm2 (nie wiem jak to nazwac, no w raportach), czy w grafie?
    • levuschytrus
      levuschytrus
      Brąz
      na forum od: 24.07.2010 Posty: 355
      Mi pasowało to co w graphie ale tym co sesję się ogląda :s_rolleyes: a inny wynik był w graphie ogólnym a w sesji jeszcze inaczej :s_biggrin: ogólnie miałem niezłego burdla w pewnym momencie :f_cool:
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Siema ciachooooo,

Też ostatnio miałem ten problem, szukałem rozwiązania i bezskutecznie, wygląda to na wewnętrzny błąd HM2.

Jedyne co mi przychodzi na myśl gdzie może tkwić błąd to w połączeniu między bazą danych, a HM. Trzeba by sprawdzić czy problem występuje w przypadku użycia innej wersji postgreSQL, ale wiąże się to z takim problemem, że downgrade może spowodować problemy i trzeba by importować wszystkie ręce od nowa, co przy dużej bazie może trwać dosyć długo.

Pozdrawiam,
      plushack