Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Challenge - studio flat & abs in 3 months

• gregwolves
      gregwolves
      Brąz
      na forum od: 25.12.2010 Posty: 705
      Witam. :s_pleased:

Niektórzy mnie znają z prowadzenia bloga, inni nie. Niektórych ten challenge zainteresuje, innych nie. Niektórzy będą śledzić wpisy, inni nie.

Szczerze, to nie obchodzi mnie to, czy kogoś to zainteresuje...

Challenge jest dla mnie samego. Ma mnie zmotywować i zapisać moje myśli w trakcie tej 3-miesięcznej wędrówki.

Krótko. 3 miesiące - x$ i abs.

Wiem, że z punktu mindsetowego i wielu innych, zakładanie challengu odnośnie profitów itp., rzeczy na które nie mamy 100% wpływu w pokerze nie jest rekomendowane przez większość stowarzyszeń gamblerskich. Dlatego to, co sobie wyliczyłem pozostawie samemu sobie.

Gram sng na pokerstars - 45man turbo. Za około miesiąc planuję przerzucić się na 180man turbo i możliwe, że już tam pozostać.

Challenge dotyczy więc tylko i wyłącznie volume. Mam zamiar przez 3 miesiące (1 lipciec - 30 września) rozegrać 10k sng, a także do 1 pażdziernika 2013 mieć abs...

Chciałbym, aby po rozegraniu tych sng w cashierze widniała ładna sumka, która pozwoliłaby mi przeprowadzić się do własnego mieszkania w Birmingham, UK. Na wyspach mieszkam już 4 rok, przeprowadziłem się tutaj zaczynając studia, sam, z daleka od rodziny. Tutaj też nauczyłem się grać, poznałem ludzi, fora, książki i tak sobie pogrywam. Mieszkam ze znajomymi w czymś co amerykanie nazwali by raczej deg house'em. Mam już dość. Chcę mieszkać sam, mam świadomość, że poker może mi to umożliwić dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu, motywacji, wytrwałości i wierze w siebie i własne umiejętności.

Abs na brzuchu to tylko część planu. Chciałbym ogarnąć się fizycznie i zacząć myśleć bardziej o swoim ciele i stylu życia. Myślę, że 23 lata do tego już zobowiązują.

Zobaczymy jak wyjdzie, updaty będą wychodziły co tydzień.

Pozdrowienia :nh

Update: 14/07/2013

703/10k sng = 7%
  • 7 odpowiedzi