SideKick nie czyta rozegranych rąk z poker stars

• 5 odpowiedzi
    • mKostek92
      mKostek92
      Brąz
      na forum od: 24.06.2013 Posty: 9
      Mam ten sam problem, ustawiłem zapis rąk, język angielski, nie zmieniałem folderu zapisu i Sidekick nic nie widzi. Jedynie przy pierwszym odpaleniu programu dostałem odznakę Startujemy!
    • BartekkB
      BartekkB
      Brąz
      na forum od: 29.08.2012 Posty: 1 327
      Miałem kiedyś ten sam problem. Już jakiś czas temu trzeba było przeinstalować soft ponieważ (tak mi się wydaje) Polska została przypisana do domeny pokerstars.eu. Po tej "aktualizacji" historia rozdań zapisywana jest do folderu "PokerStars.EU" natomiast SideKick odczytuje historię rozdań z folderu "PokerStars". Ja przekopiowałem historię rozdań z pierwszego folderu do drugiego i zmieniłem w sofcie folder, w którym zapisywane są rozdania również na pierwszy.

Foldery z historią rozdań znajdują się u mnie pod adresem:
      Dysk C --> Użytkownicy --> moja_nazwa --> AppData --> Local
      AppData może być ukryty.

A żeby zmienić folder, w którym zapisywane są nasze ręce:
      odpalamy soft --> opcje --> opcje natychmiastowej historii rozdań...

Mam nadzieję, że to pomoże :)
    • mKostek92
      mKostek92
      Brąz
      Niestety w moim przypadku to nie pomogło. Jakieś inne pomysły?
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Witam,

w przypadku problemów z działaniem oprogramowania SideKick z PokerStars, proszę postępować zgodnie z poniższymi punktami:

1) Odinstaluj całkowicie oprogramowanie PokerStars (pamiętaj, aby zaimportować swoje notatki jeśli takie posiadasz)
      2) Usuń wszystkie pozostałości po poprzedniej instalacji oprogramowania PokerStars
      3) Odinstaluj oprogramowanie SideKick (usuwając wszystkie pozostałości po tym programie na Twoim komputerze)
      4) Pobierz i zainstaluj oprogramowanie PokerStars z naszej strony (pamiętaj aby po instalacji włączyć opcję "Wymiana informacji")
      5) Sprawdź, czy poprawnie ustawione są foldery z zapisem hand-history i czy oprogramowanie oraz hand-history są w języku angielskim

Jeśli nie pomoże, daj znać.

Pozdrawiam
    • mKostek92
      mKostek92
      Brąz
      Sidekick nie widział po prostu rąk z wirtualnych pieniędzy. Teraz, kiedy gram na prawdziwe, wszystko jest w porządku.