[inne] [PostgreSQL] Scalenie dwóch baz danych. Możliwe?

• 4 odpowiedzi
    • Sebkrol
      Sebkrol
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 615
      a opcja export rąk z jednej bazy i zaimportowanie ich do drugiej cie nie interesuje ?

Wydaje mi sie ze nawet jak hm2 ma funckje importu z bazy danych to i tak to trwa porównywalnie długo jak export rak i ponowne ich zaimportowanie

Nie wiem czy PT4 tez ma taka funkcjonalnosc bezposredniego importu z innej bazy
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Chodzi właśnie o czas... Trochę źle poklikałem i część zakupionej bazy zaimportowałem do starej, a część jako nową. Naprawa tego błędu będzie kosztować mnie odcięcie od poksa na 20h, które będzie trwał import rąk z jednej bazy do drugiej.
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Hej evLeisure,

Coś się często spotykamy :)
      Niestety eksport rozdań i ich import do docelowej bazy to jedyne wyjście.

Co prawda w HUD->Edit Hud Options->General Settings->Advanced można zaznaczyć więc baz danych, z których dane mają być wykorzystywane przez HUD, ale nie wiem czy to działałoby poprawnie (zwłaszcza, gdy w obu bazach masz tych samych graczy). Osobiście nigdy nie korzystałem z tej opcji.

Możesz też podzielić te ręce na 2-3 mniejsze paczki i importować kiedy śpisz. Przez 2 dni będziesz miał trochę niepełne statystyki, ale też nie będziesz całkowicie pozbawiony możliwości gry i korzystania z HUD-a.

Pozdrawiam
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Napisane przez spinek
      Co prawda w HUD->Edit Hud Options->General Settings->Advanced można zaznaczyć więc baz danych
      O!

Niestety powyższa opcja nie działa dla raportów, więc wciąż jestem zmuszony zaimportować ręce od nowa :( Trudno...

Dzięki za pomoc ;)