Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Ship Życia

• profek20
      profek20
      Brąz
      na forum od: 01.05.2009 Posty: 872
      Wiem ze to forum pokerowe ale z racji tego ze wielu pokerzystow interesuje sie tez bukmacherka zdecydwoalem sie pochwalic tutaj moim kuponem. Obecnie od jakiegos miesiaca mam przerwe na pokerze bo mialem kilka wydatkow w realu i wyplacilem calego rolla ale niedlugo z pewnoscia wracam z wiekszym bankrollem niz ostatnio.

mozna?

• 89 odpowiedzi
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Wow wow i jeszcze raz wow. Nigdy chyba nie postawiłbym takiej kwoty, na taki kurs przeciwko takiemu zawodnikowi.

Podziwiam i gratuluje :fdrink :fdrink
    • wukaesiak
      wukaesiak
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 13 948
      :f_thumbsup: :fdrink
    • aimar23
      aimar23
      Srebro
      na forum od: 20.06.2008 Posty: 109
      gratulacje ale powiedz szczerze zanim dzis trafiles przegrales wiecej niz 9.500 jeszcze raz gratki:)
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Dzisiaj mialem okolo 2700 zl rano w bet365. Oprocz tego kuponu trafilem kilka mniejszych. Teraz mam 16.5 tys i James Ward @ 1.60 w grze za tysiaka
    • aimar23
      aimar23
      Srebro
      wypłac 10k i baw sie dalej:) :)
    • Durex86
      Durex86
      Brąz
      na forum od: 23.12.2010 Posty: 4 375
      wow, rzeczywiscie sick
      graty
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      To będziesz dalej bawił się w bukmacherkę, czy zamierzasz z całym rollem napierać w pokera? I na jakich stawkach będziesz grał?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      No powiem Ci, że kupon mega!

Pięknie trafiłeś. Domyślam się, że wszystko przeanalizowane wcześniej?
    • borderliner
      borderliner
      Brąz
      na forum od: 28.06.2010 Posty: 760
      Napisane przez salyk
      No powiem Ci, że kupon mega!

Pięknie trafiłeś. Domyślam się, że wszystko przeanalizowane wcześniej?
      Myślę, że kolega picknął to na live w trakcie ogladania meczu. Widział co jest grane na korcie.

Graty za ładny kurs :f_thumbsup:
    • kali1910
      kali1910
      Brąz
      na forum od: 31.05.2010 Posty: 238
      dobry w paintcie jestes :D
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 874
      @profek20
      Wszystko pięknie, ładnie.
      Ale...
      Jak doszło do tego, że to obstawiłeś?
      Pomyłkowo kliknąłeś?
      Czy obstawiałeś świadomie valuebeta?
      A może masz podziemne typy?
    • profek20
      profek20
      Brąz
      @dohpaZ

Cos tam bede dalej obstawial ale wyplace wiekszosc kasy a zostawie sobie 2-6 tys na bukmacherze. Wplace 500-1000$ na pokera i bede kontynowal gre powoli przeskakujac limity. Niechce rzucac sie na gleboka wode i przechodzic na stawki gdzie zostane zjedzony z braku skilla i przygotowania.

@Panmorz

To byl swiadomy typ , mozna poweidziec ze duze value. Zagralem na live w 1 secie gdy po zobaczeniu kilku pilek bylem pewny ze bedzie to super mecz. Postawilem przeciwko Nadalowi bo mailem ku temu kilka powodow. Po pierwsze Nadal z roku na rok slabiej spisuje sie po sezonie na cegle gdzie w drugiej czesci sezonu przytrafiaja mu sie wpadki. Pamietam dobrze jak Nadal rok temu w 2 rundzie Wimbleodnu odpadl z Rosolem na ktorego byl kurs 29. Pamietalem rowniez ze meczyl sie kiedys na kortach trawiastych z Phillipem Petsznerem wygrwyajac 3-2 w setach. Mialem tez na uwadze ze Nadala co roku trapia kontuzje i jego faktyczny stan kolan z roku na rok jest coraz gorszy .Kiedys postawilem na Robina Soderlinga na Roland Garros w 2009 roku po kursie 20 za 3 euro i mialem wtedy zal do siebei ze balem sie dac za wiecej i wygrac porzadna kase (wtedy wpadlo tylko 60 euro). Nawet na swojej cegle mial bardzo duze klopoty z pokonaniem Daniela Brandsa gdzie bylo o krok od prowadzenia Niemca 2-0 w setach. To wszystko i chec duzej wygranej sklonilo mnie do zaryzykowania i przylozenia solidnej stawki. Moglem sobie na to pozwolic bo wczoraj od rana sporo kuponow wchodzilo wiec nie bylo by placzu po ewentualnej stracie 500 zl.

Zeby pokonac Nadala trzeba zagrac rowno na wysokim poziomie przez caly mecz a Belg Steave Darcis tak wlasnie zagral. Przez caly mecz gral niesamowicie a mecz stal na bardzo wysokim poziomie. Przeciez Nadal niegral zle ale trafil na niesamowity opor przeciwnika ktory wykorzystal w 100% swoja dyspozycje dnia.
    • asiarat
      asiarat
      Brąz
      na forum od: 14.09.2011 Posty: 6 752
      sick czutka !!!

graty
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Dzieki wszystkim.

135. w rankingu ATP Steve Darcis sam nie mógł uwierzyć w to, że udało mu się zwyciężyć Rafaela Nadala w pierwszej rundzie Wimbledonu. - Nie wiem, co powiedzieć - powiedział Belg.

Dla Rafaela Nadala to "dzień do zapomnienia" - napisał hiszpański dziennik sportowy "Marca". Tymczasem dla Darcisa będzie to dzień, jaki
      być może zapamięta do końca życia. Dwunastokrotny triumfator turniejów wielkoszlemowych pierwszy raz w swojej karierze odpadł już w pierwszej rundzie turnieju tej rangi. W dodatku po trzech setach.

- Rafa nie miał dziś swojego dnia. To trudne rozegrać pierwszy mecz na nawierzchni trawiastej. Ja chciałem po prostu grać najlepszy tenis, chciałem iść do siatki i grać z dala od linii. Zawsze lubiłem grać na trawie, być może nie tutaj, gdzie miałem kilka ciężkich przepraw, ale dziś jestem naprawdę szczęśliwy. Nie wiem, co powiedzieć - powiedział schodzący z kortu Darcis, który był najniższej sklasyfikowanym graczem, jaki pokonała Nadala od siedmiu lat.

Hiszpan jest tymczasem pierwszym triumfatorem French Open i jednocześnie przegranym w pierwszej rundzie w tym samym roku od czasów porażki Gustavo Kuertena 16 lat temu.

W Kolejnej rundzie Darcis zagra z Łukaszem Kubotem . Obecnie kursy z 1.80 u wiekszosci bukow spadaja do 1.60. Pamietam jak Rosol rok temu po wyeliminowaniu Nadala odpadl w kolejenj rundzie z Philippem Kohlschreiberem ale tutaj tak nie bedzie. Kubot to nie Phillip a duzo gorszy tenisista , nie dosc ze bez psychiki to jego tenis serve and volley nie zawsze jest skuteczny. Poweidzialbym ze czesciej nieskuteczny sprawdzajac jego ostatnie wyniki.

Jak ktos bedzie ciekaw i chetny zobaczyc to pozniej jeszcze wrzuce kilka mniejszych kuponow z wczorajszego dnia :s_p:
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 446
      To już chwal się wszystkim :f_thumbsup:

Było przed meczem wstawiać kupon :pokerface:
    • kapelusznik
      kapelusznik
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 18 046
      Grasz długo? Masz jakiś bankrollmanagement or sth?
    • profek20
      profek20
      Brąz
      Tu wrzucilem wszystkie moje wczorajsze kupony http://www.picshot.pl/public/viewset/226038

@Kapelusznik

Gram juz troche z roznym skutkiem. Ostatnio jak zakladalem bloga to napisalem na wstepie ze straicelm sporo u buk i wrocilem wtedy do poxa. Czasami mimo iz robilem spore sumy bankrutowalem bo zawsze mi na cos brakowalo i chicalem szybko zrobic jeszcze wiekszy zysk aby miec na wszystkie wydatki przez co zamiast miec na wszystko niemialem nic. Teraz jednak mam taka kwote ze na wiekszosc mi potrzebnych rzezcy starcza i jeszcze sporo zostanie wiec gra i bankrut mi juz nie grozi. Madra i rozwazna gra i powinno byc ok.

Wreszscie bede mogl zakupic sobie smartfona i jakiegos laptopa do gry :s_o:

Tak naprawde to ja nigdy nie robilem depozytow do bukmachera za wlasna realna kase. zawsze odpoczatku gralem za darmowa kase z freerolli itd. :f_love:
    • kapelusznik
      kapelusznik
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 18 046
      No to pogratulować nosa bukmachera :fdrink
    • aimar23
      aimar23
      Srebro
      dzis tez miales moze czutke na porażke Federera??:) )