[TN] nie działają wszystkie klawisze

• EPiC88
      EPiC88
      Brąz
      na forum od: 07.08.2008 Posty: 114
      Witam,
      zainstalowałem Table Ninja 2 i skonfigurowałem pod pada. Odpaliłem P* i nie działają mi wszystkie opcje - przede wszystkim te najważniejsze (wszystkie przyciski akcji, wielkość betu wpisana z automatu, automatyczne kliknięcie "OK" i jeszcze kilka innych). Jednak część przycisków działa - sit out, zwiększanie/zmniejszanie betu, przeskakiwanie między stolikami. Nie za bardzo mam pomysł co mogę zrobić. Jakieś sugestie?

Pozdrawiam
  • 3 odpowiedzi
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Witaj EPiC88,

Próbowałeś uruchamiać TN jako administrator? I jeszcze pytanie jak masz ustawione User Access Control/Kontrola kont użytkownika? Wiem, że TN wymaga wyłączenia tej opcji do w pełni funkcjonalnego działania. Spróbuj wyłączyć UAC.

Wybierz z aplikacji Uruchom/Run i wpisz tam msconfig.

W zakładce narzędzie wybierz zmiana ustawień funkcji Kontrola Kont Użytkownika i ustaw suwak na minimum i daj znać czy pomogło.

Pozdrawiam,
      plushack
    • Bolsenpl
      Bolsenpl
      Brąz
      na forum od: 25.03.2011 Posty: 730
      Nie chcę zakładać nowego wątku to zapytam tutaj.

Da się ustawić w TN I sizingi betów w zależności od pozycji (preflop)?

2. Czy da się ustawić 6 stołów w 3 warstwach (w stacku tzw.), tam gdzie mam akcje wyskakiwał mi ten stół na 1 plan i nie zmieniał się nagle na inny zanim podejmę decyzje?

Pzdr.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

1) Nie, ale da się ustawić różne skróty klawiszowe dla różnych wysokości podbić i w zależności od pozycji wciskać odpowiednia kombinację

2) To możesz ustawić bezpośrednio w PokerStars, nie potrzebujesz do tego TN. Odpal te 18 stołów dając siebie od początku na sitouta, ustaw jak chcesz i z menu View przejdź do Save Layout

Pozdrawiam