[PT4] import z maila

• mezcal01
      mezcal01
      Brąz
      na forum od: 11.09.2010 Posty: 27
      Wyslalem sobie historie rozdan z ostatniego tygodnia z PokerStars na e-mail.Musialem grac na telefinie bo nie mialem dostepu do komputera. skonfigurowalem maila w PT4, ale nie potrafie ich pobrac. zaznaczam maila z hh ale wyskakuje blad.Czemu PT4 nie pobiera ich z maila?Co robie zle?

Od dwoch ostatnich sesji nie zapisuje mi historii rozdan. Nie wiem czemu bo nic nie zmienialem. Jak chce sprawdzic
      statystyki z ostatnich dni to ich nie pokazuje. Za to jak wybieram zeby pokazal z calego miesiaca to sa...

Przestaly mi sie wyswietlac moje statystyki Hud na stolikach widze wszystkich innych oprucz swoich. Jak to zmienic?

Dzieki z gory za pomoc i sorry za brak polskich znakow. Pisze z :fdrink telefonu bez polskiego softu.
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj mezcal01,

ale wyskakuje blad.Czemu PT4 nie pobiera ich z maila?Co robie zle?

To tak jak z wizytą u lekarza:
      Pacjent: Panie doktorze boli mnie.
      Lekarz: Co Pana boli?
      Pacjent: Nie wiem ale proszę mi pomóc...

Bez informacji o błędzie jaki otrzymałeś ciężko coś doradzić. Proponowałbym pobrać rozdania które masz na mailu i pobrać je z bezpośrednio z dysku.

Od dwoch ostatnich sesji nie zapisuje mi historii rozdan. Nie wiem czemu bo nic nie zmienialem. Jak chce sprawdzic statystyki z ostatnich dni to ich nie pokazuje. Za to jak wybieram zeby pokazal z calego miesiaca to sa...

1. Podczas importu rozdań w PT4 jakie komunikaty otrzymujesz (screen by się przydał).
      2. W jakim folderze PokerStars zapisuje rozdania?
      3. W jakim języku masz PokerStars oraz historię rozdań?
      4. Jaki folder hh z PokerStars masz ustawiony w PT4?

Przestaly mi sie wyswietlac moje statystyki Hud na stolikach widze wszystkich innych oprucz swoich. Jak to zmienic?

Jeśli Twoje rozdania nie są pobierane to nie powinien się HUD włączyć, trochę namieszałeś :f_ugly: Jak będę znał odpowiedzi na poprzednie pytania to postaram się pomóc.

Pozdrawiam.
    • mezcal01
      mezcal01
      Brąz
      na forum od: 11.09.2010 Posty: 27
      Dzięki za odpowiedz.:sdrink :sdrink

Posprawdzałem kilka rzeczy i udało mi się rozwiązać moje problemy.
      wystarczyło zapisać treść maila do pliku .txt i pobrać z dysku...
      Zastanawiam się tylko czemu kiedy wysyłam żądanie wysyłki HH z klienta Pokerstars z całego ostatniego tygodnia to wysyła mi tylko 200 rąk?

Reszta była jeszcze prostsza niż wyglądała n a pozór.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Napisane przez mezcal01
      Zastanawiam się tylko czemu kiedy wysyłam żądanie wysyłki HH z klienta Pokerstars z całego ostatniego tygodnia to wysyła mi tylko 200 rąk?
      Takie jest ograniczenie górne, więcej z poziomu softu nie osiągniesz. Paczki na więcej rąk można czasem uzyskać przy bezpośrednim kontakcie z supportem

Pozdrawiam