Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

challenge 50 BI w 5 dni na NL25

• duff2511
      duff2511
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 134
      Tak jak w tytule- zamierzam w 5 dni ugrać 50 BI na NL 25 - będę grał ZOOM FR. Zakładam sobie czelendż, by zmusić się do intensywniejszego grindu, bo ostatnio volume kuleje. Zaczynam o północy, bo PT4 chyba nie filtruje wyników co do konkretnych godzin, więc challenge potrwa do środy włącznie. Postaram się co najmniej raz dziennie wstawiać wykres.

:fuckyeah
  • 38 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 760
      50BI z samej gry? Trochę ciężko z tym będzie...

Jeśli chodzi o PT4 to w Configure -> Reporting Options możesz ustawić o której zaczynasz dzień. Ja sobie przesunąłem północ o 6h.
    • PokerSprite
      PokerSprite
      Brąz
      na forum od: 13.01.2010 Posty: 744
      powodzonka, ale dla mnie lepszy czeledż 30k rozdań albo coś takiego, bo gdzieś słyszałem, że w poker to hazard czyli uzależniasz powodzenie czelendżu od szczęścia, a to może być frustrujące.
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      @ Skibcio Tak, te 50BI z samej gry będę liczył. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale gdyby było łatwe, to nie byłoby czelendżem ;)

@PokerSprite Akurat nie mam weny do śrubowania jakiegoś mega kosmicznego volume, tzn. w drodze do celu i tak wyjdzie niezła ilość rozdań. Najwygodniej gra mi się na 3 stolikach ZOOMa, bo wówczas gram w poker, a nie tylko klikam przyciski, więc chciałbym przy takim tempie gry pozostać póki co. Na volume challenge jeszcze przyjdzie czas :P
    • robal123
      robal123
      Brąz
      na forum od: 18.01.2010 Posty: 945
      To nie będzie trudne, to będzie niemożliwe. Zakładając 10bb/100 (co samo w sobie jest niemożliwe), musiałbyś rozegrać po 10k rak dziennie (co tez jest niemożliwe przy 3 stołach).

Czyli reasumując, masz do wykonania 2 zadania i brak szans na wykonanie chociażby jednego z nich.

Wniosek: konieczna rewizja założeń.
    • 8dyb8
      8dyb8
      Brąz
      na forum od: 17.12.2012 Posty: 913
      co to znaczy 10bb/100 jest niemozliwe? na small stejksach i na malym samplu? -_-

a 10k rak to z pewnie z 7-8 godizn grania, przeciez na nitringu sie folduje wiekszosc z early i tylko klikasz fold fold fold. Napewno wiecej rak zagrasz na godzine niz na sh jak potrafisz klikac.
    • PokerSprite
      PokerSprite
      Brąz
      na forum od: 13.01.2010 Posty: 744
      Napisane przez 8dyb8
      co to znaczy 10bb/100 jest niemozliwe? na small stejksach i na malym samplu? -_-

a 10k rak to z pewnie z 7-8 godizn grania, przeciez na nitringu sie folduje wiekszosc z early i tylko klikasz fold fold fold. Napewno wiecej rak zagrasz na godzine niz na sh jak potrafisz klikac.
      na SH 4 stoliki to 1000h/godzine a na FR to pewnie wolniej idzie.

Ten challenge to mission impossible, no chyba że masz układy z syjonistami z P*
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Powodzenia, bo założenia challenge'u nie są proste.
    • 8dyb8
      8dyb8
      Brąz
      na forum od: 17.12.2012 Posty: 913
      Napisane przez PokerSprite
      na SH 4 stoliki to 1000h/godzine a na FR to pewnie wolniej idzie.
      cmon, jak wyszedl zoom i zagralem tam paredziesiat tysiecy rak to mi wychodzilo z 1200 na sh i 1450 na fr. A ja cashy nie gram wiec musialem dodatkowy czas na myslenie poswiecic.
      zreszta nvm, nie robmy burdelu :)

gl sir! dobry run i w dwa dni moze rzygnac
    • EnvyPoker
      EnvyPoker
      Brąz
      na forum od: 28.05.2009 Posty: 218
      Założyłeś sobie ile godzin dziennie będziesz grał?
    • fenekzgavry
      fenekzgavry
      Brąz
      na forum od: 23.12.2010 Posty: 3 785
      Zakładając 10bb/100 (co samo w sobie jest niemożliwe)

• grisza1989
      grisza1989
      Brąz
      na forum od: 19.01.2009 Posty: 1 659
      mam nadzieje, że szybko pykniesz te 50 BI i nie zdążysz zrobić jakiegoś kosmicznego volume :D
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      Napisane przez EnvyPoker
      Założyłeś sobie ile godzin dziennie będziesz grał?
      Max 24h dziennie :pokerface: A tak poważnie, to będę grał tyle ile będzie trzeba - powinno wyjść 11-16 h każdego dnia.

Idę się zdrzemnąć, bo za 2 godziny grind trza zaczynać, c'nie? :fuckyeah
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      W takim wypadku przypuszczam, że nie będziesz miał czasu na aktualizację tego wątku i o wyniku challengu dowiemy się pewnie za 5 dni :(
    • EnvyPoker
      EnvyPoker
      Brąz
      na forum od: 28.05.2009 Posty: 218
      No to gl
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      Napisane przez dohpaZ
      W takim wypadku przypuszczam, że nie będziesz miał czasu na aktualizację tego wątku i o wyniku challengu dowiemy się pewnie za 5 dni :(
      To jest ZOOM, więc przecież będę sobie robił krótkie przerwy co godzinę, półtorej.Updates będą przynajmniej raz dziennie, tak jak obiecałem w pierwszym poście ;) Za kwadrans ruszam z czelendżem......
    • md1988
      md1988
      Brąz
      na forum od: 04.07.2011 Posty: 379
      Powodzenia, ja ostatnio zrobiłem sobie na NL25 challenge dla siebie. 7 dni, w każdym minimum 5buyinów. Challenge ukonczony ale potem przez tydzień nie tykałem pokera ;p
    • JasiuKa
      JasiuKa
      Brąz
      na forum od: 13.09.2009 Posty: 136
      Wszystko jest możliwe, mi ostatnio w 5h udało się 21bi wygrać na nl25.

Imo się nie uda, chociaż życzę powodzenia ;)
    • danielsen32
      danielsen32
      Brąz
      na forum od: 29.08.2011 Posty: 89
      daje Ci jakies 5% szans na sukces, jezeli to osiagniesz to jestes wielki.
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      :rage:

Nawet nie chce mi się tego komentować, bo linia EV nie oddaje tego co się dzieje przy stołach - jak nie coolery, to donkowi wchodzi draw na river, a w puli jest tyle, że muszę kolnąć z setem. Ja chyba wolę grać z zamurowanymi regami niż z turborybami z Australii czy Kanady, chociaż akurat dzisiaj dostaję łomot nawet od regów, w szczególności od podgatunku rega, w terminologii pokerowej zwanego MSSem :ayfkm: Dobra, żeby nie było, że się żalę czy się poddaję - idę pospać parę godzin, a potem cały dzień grindu, miejmy nadzieję, że z fartem :P
    • 1
    • 2