[HM2] holdem manager

• karolkac04
      karolkac04
      Brąz
      na forum od: 19.06.2013 Posty: 3
      mam pytanie pewnie dosc glupie:P zainstalowalem program holdem manager aby moc zbierac informacje o przeciwnikach.. jendak program nie moze zdefiniowac mojej pozycji przy stole (waiting for more hands) czy moge mu jakos przypisac gdzie siedze zeby bylo to dla niego oczywiste..a jezei nie to keidy w koncu stwierdzi ze rozegralem odpowiednio duzo rak zeby wiedzial gdzie siedze....

Z gory dziekuje za odpowiedz na to pytanie poczatkujacego gracza...
  • 4 odpowiedzi
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 303
      siema graczu poczatkujacy
      google jest i bedzie Twoim najlepszym przyjacielem
      wpisujesz holdem manager + twoj pokerroom + hud config/setup cokolwiek
      i dostajesz fantastyczne odpowiedzi z linkami nawet do forum holdemmanager.com gdzie to krok po kroku jest rozpisane co nalezy zrobic w kliencie pokerowym i w ustawieniach samego holdemmanagera
      glownie i przede wszystkim zacznij od ustawienia i uzywania wszelkich aplikacji pokero_powiazanych w jezyku krolowej elzbiety drugiej
      GL
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Witaj karolkac04,

pozwoliłem sobie przenieść Twój wątek do odpowiedniego działu na forum, gdzie szybciej dostaniesz odpowiedź! :s_thumbsup:
      Domyślam się, że korzystasz z Holdem Manager 2?

Żeby Holdem Manager działał musisz mieć ustawione w kliencie poker roomu zapisywanie historii rąk na dysku. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić to napisz na jakim poker roomie grasz to coś poradzimy.

Gdy to już będziesz miał ustawione musisz odpowiednio skonfigurować Holdem Managera. W tym celu kliknij w "Hand Importing", następnie wybierz "Auto Import Folders" i kliknij w "Auto detect". Jak na załączonym obrazku.

Co do przypisania Twoje miejsca przy stole. Kliknij w "HUD Options" > "Steating Preferences" > Wybierz Swój Poker Room > Wybierz rodzaj stołów i następnie miejsca, przy którym zawsze siadasz! :s_thumbsup:

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało!

Pozdrawiam
    • karolkac04
      karolkac04
      Brąz
      na forum od: 19.06.2013 Posty: 3
      dzieki wielkie... wszystko wyglada dosc prosto mam tylko jeden problem w holdem manager - seating preferences nie mam opcji wybrani poker start... wlasciwie sa tak tylko jakies 2 dziwne opcje.... okno wyzej w site opcions jest taka mozliwosc natomiast tutaj nie...
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć,

a grasz na PokerStars, czy może na innej platformie? Bo tutaj PokerStars jest tylko przykładem.

Pozdrawiam