[HM2] migający HUD

• roqallo
      roqallo
      Brąz
      na forum od: 10.03.2009 Posty: 2 100
      witam mam migającego HUD-a tak jak by się odświerzał podczas ruszania myszką jak myszka stoi to i hud nie mruga....

jak to można wyłączyć ??/ wczoraj coś pomieszałem..... bo szukałem jak zrobić żebym miał staty tylko z danej sesji a nie z wszystkich na raz... :)

pozdro
  • 3 odpowiedzi
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 114
      nie bede zakladal nowego topicu odnosnie huda wiec spytam jak wylaczyc hero hud ? zaznaczam ta opcje (no hero hud) ale nadal sie wyswietla moj hud na stolach..
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej panowie,

@rogallo
      Miganie HUDa może mieć związek z wersją NET Framework. Tutaj jest instrukcja jak postępować w wypadku tego typu problemu.
      http://forums.holdemmanager.com/bug-reports/141591-hud-hm2-blinking.html
      W skrócie, eksportujesz ustawienia HUDa, usuwasz pliczek "prefs" z lokalizacji:
      C:\Users\{Nazwa użytkownika}\AppData\Roaming\HoldemManager\Config\
      Potem przeinstalowujesz NET framework zgodnie z instrukcją w linku i powinno być ok.

@Rinnok
      Hm... Właśnie sprawdziłem i mi ta opcja działa. Na jakim roomie grasz? Warto byłoby zgłosić ten błąd do supportu Holdem Managera 2. Tymczasowe rozwiązanie:
      HUD Options -> Stat Apearance i po kolei klikając kolejne staty odznaczasz "Display for Hero". Możesz w ten sposób pozbyć się statystyk hero ale HUD nadal będzie (może zniknie jak usuniesz wszystkie :) ).

Pozdrawiam.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Rinnok, pamiętaj, żeby przed wybraniem 'No Hero HUD' wybrać z listy w lewym górnym rogu swój HUD, którego używasz przy stoliku.

Pozdrawiam