[HM2] Get It Free

• pawew77
      pawew77
      Brąz
      na forum od: 27.06.2009 Posty: 810
      Jakiś czas temu założyłem konto na jednym z poker roomów poprzez stronę holdem managera, aby zdobyć program za punkty (get it free). Niestety do tej pory moje konto nie zostało zweryfikowane. Właśnie dzisiaj ugrałem wymaganą ilość punktów, którą należy zdobyć, aby dostać kredyt w sklepie HM. Pytanie teraz kiedy oni weryfikują konta? Zaraz po zarejestrowaniu się poprzez ich link czy też dopiero po ugraniu wymaganych punktów?
  • 7 odpowiedzi
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Skoro założyłeś konto poprzez innego affilate to do nich musisz zgłosić pytania.Nie wiem co tu Pokerstrategy ma Ci pomóc
    • smoku
      smoku
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 4 241
      Witaj pawew77.

Tak jak napisał maciasowy pomocy powinieneś szukać w kontakcie z supportem serwisu przez który zakładałeś konto. My na forum nie mamy możliwości udzielenia pomocy w tym temacie.

Pozdrawiam
    • Vergs
      Vergs
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 114
      Napisz do supportu hm2, mi połączyli konto na bałwankach dopiero po ~2 tyg. przez to, że nie było jakiegoś ziomka odpowiedzialnego za te sprawy. Szybko odpisują na maile i Ci wszystko wytłumaczą. Dodatkowo na tym roomie otrzymują informacje o założeniu konta raz na tydzień, więc cierpliwości.
    • pawew77
      pawew77
      Brąz
      Dzieki za pomoc!

maciasowy zadalem tylko pytanie, bo nie wiem na jakies zasadzie to dziala. Nastepnym razem czytaj ze zrozumieniem, bo nigdzie nie zaznaczylem, ze oczekuje, ze PS cos z tym zrobi. Co za ludzie... :facepalm:
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      Nie chciałem Cię hejtować tylko po prostu widzisz teraz jak zbudowany jest rynek pokera online i jak wyglądają rozliczenia między affami a pokerrromami
    • pawew77
      pawew77
      Brąz
      Napisalem do supportu caly tydzien temu. Tez tak dlugo czekaliscie na jakakolwiek odpowiedz od nich? Jak sie z nimi kontaktowaliscie? Ticket z ich strony czy tez jakis adres email?
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      Roomy zgłaszają im co 2 tyg nowe konta więc pozostaje Ci czekać