[HM] HM na betfair - kłopot z popup

• Adzel
      Adzel
      Brąz
      na forum od: 05.06.2013 Posty: 4
      Panowie czy możecie mi poradzić jak rozwiązać problem z przestawiającymi się okienkami popapow ? Mam HM jedynke, od niedawna jestem na betfair i nie umiem sobie z tym poradzić. Z góry dziękuje za pomoc.
  • 7 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć Adzel,

przeniosłem Twój wątek do działu technicznego, gdyż tam najszybciej otrzymasz pomoc od naszych moderatorów.

Pozdrawiam
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

fajnie by było, jakbyś wkleił screen, abyśmy wiedzieli jak wygląda problem.
      Co więcej, jaki jest ten problem z Popupami? Czy nie mylisz może o HUD'zie?

Pozdrawiam
    • Adzel
      Adzel
      Brąz
      Mówie o okienkach które mam na stole podczas gry, myslalem ze tak się je nazywa jesli sie pomyliłem to przepraszam. One to wyswietlają mi się gdzie chcą i mimo przestawienia na odpowiednie pozycje po kolejnym rozdaniu znowu zmieniaja polozenie. Gralem do tej pory na PS i tam takich rzeczy nie bylo.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Te okienka, które się wyświetlają na stole to HUD, popupy natomiast, to okienka które wyświetlą się po najechaniu/kliknięciu (w zależności od ustawień) na daną statystykę.

Wracając do Twojego problemu, musisz ustawić preferowane miejsce, aby HUD wyświetlał się przy odpowiednich graczach.
      Tutaj cała instrukcja:
      http://faq.holdemmanager.com/questions/390/Setup+Auto+Center+Preferred+Seating+for+Ipoker

Pozdrawiam
    • Adzel
      Adzel
      Brąz
      W betfair siedze na stołach 9 osobowych, licząc w prawo od okienka z kartami które jest u góry stolu jako 5. Zawsze na tej samej pozycji ( auto center). Gram na 4 stolach i na każdym z nich mój HUD był w innym miejscu. Na jednym ze stołów przy pozycji 8, na kolejnym 9 itd czyli nawet nie na tym samym ale kompletnie rozrzucony.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez Adzel
      W betfair siedze na stołach 9 osobowych, licząc w prawo od okienka z kartami które jest u góry stolu jako 5. Zawsze na tej samej pozycji ( auto center). Gram na 4 stolach i na każdym z nich mój HUD był w innym miejscu. Na jednym ze stołów przy pozycji 8, na kolejnym 9 itd czyli nawet nie na tym samym ale kompletnie rozrzucony.
      Czy zrobiłeś wszystkie kroki z instrukcji, którą Ci wkleiłem w poprzednim poście?
    • Adzel
      Adzel
      Brąz
      W ustawieniach HM mam poza iPoker ustawienie dedykowane bezpośrednio Betfair i tak miałem ustawione. Teraz zmieniłem na iPoker i ustawienie HUD było rownież nieprawidłowe. Ale moje 4 stoły są rozłożone w szachownice po przejsciu w kaskade okazało się że ustawienie HUD jest właściwe. Niestety takie ustawienie jest dla mnie złe. Przy zmianie w ustawnieniach z 5 pozycji przy stole na 3, HUD ustawił się na własciwych miejscach. Czyli problem rozwiazany choć nadal nie wiem czemu przy przejsciu z kaskady na szachownice zmienia sie pozycja HUD na stołach. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.