Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

4k SNG 4 DNI, PROP BET

• Alomox
      Alomox
      Brąz
      na forum od: 22.11.2010 Posty: 756
      Witam,

Chcialbym sie zorientowac czy dostane akcje na pewien maly event.

Podejme sie challengu rozegrania 4k SNG HT FR na stawkach 3,5$+ w 4 dni uzyskujac profit z samej gry.
      Odssy 1:4, wstepnie do 300$ moich.

Sprawa na razie jest czysto hipotetyczna i nie gwarantuje, ze taki challenge sie odbedzie. Jezeli tak, to nie predzej niz po obecnym stakingu.
      Po prostu chce zobaczyc czy znajda sie chetni na zaklad :)

Wiecej szczegolow oraz dokladne zasady stworze jak bedzie wiadomo, czy challenge dojdzie do skutku.

Pozdrawiam,
      Kunioo
  • 18 odpowiedzi
    • herekPL
      herekPL
      Brąz
      na forum od: 13.05.2007 Posty: 6 181
      40$ stawiam ze nie da rady
    • Artur8902
      Artur8902
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 670
      Napisane przez herekPL
      40$ stawiam ze nie da rady
      150sng/h 7h dziennie da rade:)
    • Alomox
      Alomox
      Brąz
      Artur jak zagrasz 1000 SNG z profitem w 7h masz u mnie piwo, ewentualnie szesciopak. ;)

rzadko gram wiecej niz 20-22 stoly co daje ok. 90-100 stolow/h.
      Do tego jakies przerwy dochodza bo nie wyobrazam sobie siedziec 10-12h bez przerwy. Sesje trzeba konczyc i zaczynac co obniza sng/h.
      Profit przy takim slabym volume kwestia bardziej loterii niz skilla.
      Zmeczenie inna sprawa.
      Za same 40$ Herka sie nie podejme :P

Pozdrawiam
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Doloze drugie 40$. :f_wink:
    • KubaICP
      KubaICP
      Brąz
      na forum od: 11.06.2011 Posty: 793
      NIE WIERZO W CIEBIE, POKAZ ZE SIE DA.

P.S TEZ DOLOZE SWOJE ZE MU SIE NIE UDA xD
      chyba ze ze szwagrem na zmiane.
    • Alomox
      Alomox
      Brąz
      Napisane przez KubaICP
      NIE WIERZO W CIEBIE, POKAZ ZE SIE DA.

P.S TEZ DOLOZE SWOJE ZE MU SIE NIE UDA xD
      chyba ze ze szwagrem na zmiane.
      Nie wierzo, nie wierzo :(
      Na dodatek nie ma szwagra :s_cry:
    • jociasija
      jociasija
      Brąz
      na forum od: 10.03.2010 Posty: 681
      400$
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Na 3,5$? Da się z zamkniętymi oczami... Jedyny problem to znużenie graniem tylu godzin dziennie; tak długimi sesjami, ale jeżeli ktoś stopniowo wydłużał czas sesji to spokojnie da radę pykać takie sesje regularnie. A mają w głowię nagrodę w wysokości kilkuset $... proszę...
    • Alomox
      Alomox
      Brąz
      Napisane przez evLeisure
      Na 3,5$? Da się z zamkniętymi oczami... Jedyny problem to znużenie graniem tylu godzin dziennie; tak długimi sesjami, ale jeżeli ktoś stopniowo wydłużał czas sesji to spokojnie da radę pykać takie sesje regularnie. A mają w głowię nagrodę w wysokości kilkuset $... proszę...
      Wyfiltruj sobie na sharkscope moje dotychczasowe potyczki na stawkach 3,5$ i 7$, jakims orlem nie jestem. Potem sprawdz jaki mam rekord volume w ciagu jednego dnia.
      Nick: Kunioo

Dopiero potem odpal hate mode.

Zdaje sobie sprawe, ze nie jest to jakis mega wyczyn pokroju Phase czy kogokolwiek innego, ale to nie ta liga. Wpadlem na pomysl prop beta i poki co jest to tylko propozycja, jak masz jakies propozycje zmiany to jestem otwarty.

peace i pozdrawiam ! :)
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      Ale ja nikogo nie hejtuje :f_eek: :f_eek: :f_eek:
    • pawel0903
      pawel0903
      Brąz
      na forum od: 28.10.2011 Posty: 609
      A ja myślę że da radę. Mam takiego soul reada po tych wypowiedziach, które ewidentnie skłaniają do prop beta. I nie jest to żaden hate, żeby nie było, tylko takie luźne przemyślenie.
    • Alomox
      Alomox
      Brąz
      Napisane przez pawel0903
      A ja myślę że da radę. Mam takiego soul reada po tych wypowiedziach, które ewidentnie skłaniają do prop beta. I nie jest to żaden hate, żeby nie było, tylko takie luźne przemyślenie.
      Dziwnym bylo by skladanie propozycji i jednoczesne odwodzenie od skorzystania z niej.
      Na kanale hyperowcow wiekszosc mowi ze bedzie torba. Zreszta kazdy sam potrafi analizowac co jest ev+ a co nie.
      Pozdrawiam.
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      Jeżeli zazwyczaj pykałeś po 200-300 turków dziennie i grałeś sesje 2-3h to nagle pyknięcie 1k turków jednego dnia i powtórzenie tego 4 dni po rząd może być prawie niewykonalne. Nie mniej sam challenge po odpowiedni przygotowaniu nie jest jakiś super trudny o ile nie brakuje Ci samodyscypliny

Torba? To są stawki za 3,5$. Tam nie da się przegrywać, bo ludzie wciskają Ci swojego stacka nawet jak ich o to nie prosisz :f_rolleyes:
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      Btw. Skorzysta z tematu, aby się coś dowiedzieć.

jociasija
      Ile musiałbym zagrać 6maxów HT w jakim czasie, abyś dał mi 400-500$ przy oddsach 1:4, a może 1:5?
    • jociasija
      jociasija
      Brąz
      nick, jakie hypery, jaki limit
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      Jestem zablokowany, więc nick Ci nic nie da.

6maxy HT za 7$. Tutaj (click) możesz zobaczyć moje poczynania w ostatnim czasie. Planuję od jutra zrobić challenge sam dla siebie, aby w 9 dni (do końca miesiąca) rozegrać 7k turniejów. Od stawek 7$ zazwyczaj nie gram powyżej 17 stołów, więc przy umiarkowanym runie robię maks 90 turniejów/h.

Jeżeli ten challenge mi się uda to mógłbym się podjąć czegoś bardziej hardcore'owego.
    • jociasija
      jociasija
      Brąz
      no to pomyslimy wtedy, dawaj znac
    • McBurak
      McBurak
      Brąz
      na forum od: 18.05.2008 Posty: 1 839
      400$ moge betnac jak cos