[HM2] Import bazy danych

• Tomasson225
      Tomasson225
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 2 686
      Siemanko,

Mam następujący problem z importowaniem bazy danych: poprosiłem starsy o wysłanie hand history na maila po czym chciałem zimportować handy do HM2. Import rozpoczyna się standardowo - HM rozpoznaje ilość plików, zaczyna import po czym po upłynięciu 5 sekund wyświetla komunikat o zakończonej operacji ale w linijce 'imported hands' wyświetla wartość 0 of 0. Dodam, że próbowałem tak na różnych bazach, reinstalowałem oprogramowanie i dalej nic. A po zapytaniu supportu HM dostałem informację, że importowanie 'kupionych' baz danych jest wbrew ich regulaminowi.

Po wytłumaczeniu, że bazy nie kupiłem dostałem kilka instrukcji odnośnie 'zabawy' z plikami SQLa, utworzenia nowej biblioteki aczkolwiek nie bardzo ogarniam ten temat, więc jakby ktoś kto się zna na tym, lub miał podobny problem, dał znać w tym temacie, to będę wdzięczny :)

Pozdrawiam!
  • 1 odpowiedź
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Hej,

Wiem, że pisałeś jeszcze raz do supportu w tej sprawie. Coś pomocnego odpowiedzieli?
      Daj znać jeśli rozwiązałeś ten problem. Może komuś też się przyda.

Gdybym miał taki problem, najpierw spróbowałbym utworzyć nową bazę danych i sprawdził czy do niej się importuje (takie rady często daje support HM2).

Pozdrawiam