Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

2 miejsce w promocji na Bossie :D

• gacekk6
      gacekk6
      Złoto
      na forum od: 10.02.2011 Posty: 506
      A co pochwalę się cały tydzień siedzenia w chacie i grania HU HT 6-9 na raz sickkk że masakra. Za wygranie HU 2pkt. Nie chwalę się ile przewaliłem na tym Buy inów ale i tak było warto. Na dodatek dwie gwiazdki na sharku w councie dostałem :D
      Ogólnie to ta promocja brałem udział w tej mniejszej puli trochę bałem sie wariancji na 5 i sick przeskok między 1 a 2 tam był
      http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=328150

• 6 odpowiedzi
    • dzjeszt
      dzjeszt
      Brąz
      na forum od: 09.01.2010 Posty: 1 680
      jaka nagroda ;>?
    • xiondz77
      xiondz77
      Brąz
      na forum od: 15.06.2008 Posty: 1 858
      jak naparzalem HT (6max) na Titanie to te nagrody tygodniowe rekompensowaly mi ujemne ROI +rakeback , wychodzilem na plus ale te turki po prostu lasowały mi mozg:D
    • gacekk6
      gacekk6
      Złoto
      610 euro ale jak turki za 1$ byly grane plus rakeback to mysle ze calkiemm spoko
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Po ile godzin dziennie grałeś? Miałeś chociaż czas na spanie i jedzenie?
    • gacekk6
      gacekk6
      Złoto
      Przez pierwsze 2-3 dni naprawdę napierdzielałem po około 12h a później redzy się lekko zniechęcili i raczej było pilnowanie czy oni graja, ale to tak samo męczące. 2 dni przed końcem około 22:30 postanowiłem spotkać się z kumplami i wyjść na piwko i jak wróciłem to się mega zdziwiłem bo w 2h wyrobili pkt co normalnie potrzeba 4-5h. I takie WTF się okazało że grali HU omahe gdzie pushowali sobie co ręke jednak w miarę szybko ogarnąłem to i z polakiem co wygrał to też zaczęliśmy grać. No i wtedy oni już kompletnie wymiękli i przez całą niedziele nic nie grali. Ale emocje były xD :D Ogólnie to pozdro dla Michała który wygrał niższa klasyfikację jak i wyższa ten to dopiero nic nie jadł i nie spał xD
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Jednym słowem, kombinator jesteś :D

Podziwiam wytrwałość.