[PT4] Ukrycie wyników sesji

• sheckin
      sheckin
      Brąz
      na forum od: 31.05.2011 Posty: 1 620
      Siemka.

Mógłby ktoś napisać, ewentualnie odesłać do materiału, w którym jest wyjaśnione jak ukryć wyniki sesji? Z wykresem sobie poradziłem, ale nie wiem jak usunąć np. taką statystykę jak My C Won.
  • 4 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 929
      Cześć sheckin,

Klikasz prawym przyciskiem myszy na raporcie i wybierasz Configure Report po czym usuwasz dwukrotnym kliknięciem myszki te statystyki, których nie chcesz np. My Currency Won itd.
      Możesz też dodać statystyki, które chcesz, żeby się wyświetlały.

Pozdrawiam
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Dzięki spinek za odpowiedź. :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Wklejam screena, żeby było łatwiej wytłumaczyć.

Chodzi mi o zakładkę "Overview", tam gdzie są podane rozdania, nazwa gracza i wygrana. Da się ją jakoś usunąć? Wiem, że można zminimalizować, tak żeby jej nie było widać poszerzając wykres, ale po nowym uruchomieniu jest tak jak na początku. Da radę coś z tym zrobić?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 929
      Tego się chyba nie da usunąć, ale możesz wybrać po lewej Report "Summary" Group by Date/Session czy jakkolwiek chcesz, skonfigurować raport tak, żeby nie zawierał danych o wygranych/przegranych, a jedynie statystyki itd.

Po zrestartowaniu PT4 będzie pamiętał ten raport, który wybrałeś i nie będziesz widział Overview czy wykresu z wynikiem o ile celowo w niego nie wejdziesz ;)

Pozdrawiam
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      Dzięki Wodzu, wszystko działa, jak się kiedyś spotkamy, to masz u mnie piwo. :sdrink