[HM2] Brak aktywnej sesji...na Poker777

• Cyyri
      Cyyri
      Brąz
      na forum od: 29.01.2012 Posty: 445
      Witam

Mam dziwny problem... takiego jeszcze nie miałem z HM2...
      Hud widzi , ręce są one zliczane... w poker777 wg. mnie ustawiłem aby sie ręce zapisywłay inaczej HM2 by nie zliczał rąk... ale jest problem bo nie działa mi tzw sesja gdzie sa pokazywane ręce jakie sie grało itp. to samo tyczy sie wykresu ogólnego jak chciałbym zobaczyć co i jak...

1)wszystko ustawione pod siec Ipoker bo tak to widzi HM2
      2)stworzony nowy allias z przypisanym nickiem pod poker777
      3)wg. mnie ustawiony jest poprawnie miejsce na stole bo zawsze hud jest ustawiony tak jak powienien pod wzgledem statystyk i miejsc graczy.

Nie wiem co mam zrobić , aby była sesja aktywna lub chociaż sesja po grze.. zwyczajnie jakoś tych rąk nie widzę , a widzę że hud zbiera te ręce bo to sprawdzam pod swoim nickiem na poker777 i widzę ile jest rąk rozegranych co , ciekawe podczasy gry hud dziala zlicza staty itp...ale o aktywnej sesji aby sobie podglądać nie działa...

Na 888poker, pp,ps...działa bez problemu...

Jeśli gdzieś to jest na forum proszę o linka:)
      Dzieki za pomoc jak coś :)
  • 2 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Cyyri,

spróbuj zrobić którąś z tych rzeczy:

1. Sprawdź czy ustawienia czasu masz takie:

2. Spróbuj zrobić wszystko zgodnie z tymi krokami:
      By means of this message, we inform that you will recover your hand history by following the steps below:

- uninstall the Poker770 software

- delete the cookie files from your computer (go to the ‘Tools’ section – ‘Internet Options’ – ‘General’ – ‘Temporary Files’, click ‘Delete Cookies’ and finally press ‘OK’)

- restart your computer

- reinstall the Poker770 software.
      - go to ‘My account’-‘Tournament History’ section from your lobby, select the tournament (or cash table, when the case) and click on the ‘Update local information’ tab from the upper side of your screen.

Jeśli trzeba, to przetłumaczę.

Pozdrawiam.
    • Cyyri
      Cyyri
      Brąz
      na forum od: 29.01.2012 Posty: 445
      Rozumie :)
      wieczorem z tym będę walczył najpierw zacznę z tym czasem bo kompletnie na coś takiego nie zwróciłem uwagi...
      Dzięki

aktualka...

Działa już wszystko.. zrobiłęm tak jak mówisz... ale nie działało.. więc zaryzykowałem i z pozycji HM2 nie tworzyęłm specjalnego alliasu tylko dodałem nick jaki mam na ipoker tam i odziwo zrobił się cały allias itp. i już wszystko jest bbaa nawet wcześniejsze ręcę widzę w sesjach :) więc.... torszkę zagmatwane to jest , ale jakos dałem rade...

temacik do zamknięcia, dzięki za pomoc :)