Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

$1.10+R 3x Turbo

• 6 odpowiedzi
    • hairysnake
      hairysnake
      Brąz
      na forum od: 24.03.2010 Posty: 1 486
      Graty wyniku .. widzę, że wczoraj wypadły szczęśliwe numerki :)
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Jeśli pomimo bezkarcia przygarnąłeś 1k7, to ja też chciałbym takie bezkarcie ;)
    • malas1980
      malas1980
      Brąz
      na forum od: 13.08.2011 Posty: 188
      gartki :)
    • Escraku
      Escraku
      Brąz
      na forum od: 30.06.2011 Posty: 447
      Graty :sdrink
      Tez sobie pykam te mtt gdy mam sesje na plus. Powiedz, czy jest spora roznica miedzy gra o 20 a o 1? Czy akurat tak czas pozwolil? Bo widze ze tutaj o wiele mniej osob gralo, a w tym o 20 to czesto za 1st place jest 14 kafli i jest duzo ludzi co oddaja latwo stacki z Ax po addonach, bo graja az do addonow by pozniej miec tylko 36k zetonow i mozna fajnie sie nabudowac sprawdzajac ich z rangem jakims 10-15% jesli masz odpowiedni stack :pokerface:
    • Corsarz
      Corsarz
      Brąz
      na forum od: 14.02.2011 Posty: 320
      tzn po pierwsze polecam w tych turkach rejestrować się po 1.5h gry, podwoić/potroić się szybko jak się nie uda to rebuy później addon i można walczyć.

tzn akurat grałem sesje mtt i odpaliłem sobie ten turniej do sesji bo niewiele stolików mi zostało i siadło :)
      czasami gram również ten o 20, poziom ten sam, nawet wiecej fishkow jest o 1.
      to jest turniej za 1$ także jeśli się uda szybko podwoić potroić to później tak jak powiedziałeś bardzo fajnie można budować stacka sprawdzając gości którzy grają shov za 20 bb z A9s :)

i przy takim fieldzie trzeba tez suckoutować bo inaczej nie da rady czegos wygrać.
    • Escraku
      Escraku
      Brąz
      na forum od: 30.06.2011 Posty: 447
      Tzn, wiesz, rejestracja po 1,5h to juz ruletka, wchodzisz z any2 i liczysz na fart jak i conajmniej 3 innych graczy, tak zwane bankomaty :D
      Nie raz mi sie udaje, ze robie tylko 1 rebuy, tak jak wczoraj i ladnie dociagnalem do 80k zetonow do addonow, no ale niestety po addonach same smieci, raz Asy na BB i ofc nikt nie podbijal, wszyscy fold :rage:
      Tak jak mowilem, pozniej po addonach jest lajtowa gra jesli bog pozwoli, bo jak dostaje sie same smieci to jest lipa. No ale jak zre karta, to kryjta sie bo big stack nadchodzi :s_biggrin: