[HM2] HUD Speed poker

• Iglitz
      Iglitz
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 50
      Witam,
      mam problem z hud w HM2 na speed poker. Na normalnych stołach wszystko działa natomiast na speed poker nie wyświetla mi huda. Historia jak i samo oprogramowanie jest w języku angielskim.
      Dodam, że mam dwa systemy na osobnych dyskach ta sytuacja ma miejsce na windowsie XP.
      Na windowsie 7 wyświetla huda, ale nie zapisuje historii rozdań.
      Jestem w kropce ktoś ma jakieś pomysły?
  • 5 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć Iglitz,

przeniosłem Twój wątek do naszego działu technicznego, gdyż tam nasi moderatorzy udzielą Ci porady.

Chodzi o William Hill.

Pozdrawiam
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Iglitz,

standardowo spytam Cię, czy masz najnowszą wersję HM2? Polecam też zajrzeć do tej instrukcji:
      How to setup Holdem Manager to run with IPoker Speed Tables

Upewnij się też, czy na obu systemach masz w opcji Hand Importing->Auto Import Folders odpowiednio dobrany folder historii rąk. Nie wiem czy może się to różnić zależnie od systemu ale warto sprawdzić.

Pozdrawiam.
    • sheckin
      sheckin
      Brąz
      na forum od: 31.05.2011 Posty: 1 597
      Siemka,

nie wiem czy to coś pomoże, ale mi też nie działał hud z tym, że mam PT4. Zadziałało, gdy robiłem tak:

1. Włączałem PT
      2. Włączałem lobby
      3. Włączałem autoimport
      4. Włączałem stoły

Z tym, że najpierw jeden i jak tam pojawił się hud, to dopiero drugi i tak dalej. Spróbuj, może to coś pomoże.

Pozdro
    • Iglitz
      Iglitz
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 50
      Ok problem został rozwiązany. W moim wypadku należało odinstalować całkowicie William Hill. Wyczyścić rejestr np. cclenarem. Następnie ściągnąć od nowa oprogramowanie z oficjalnej strony. Dzięki temu na win 7 oprogramowanie zaczęło zapisywać historie rąk. Teraz HM2 wyświetlał huda, ale nie wczytywał rąk. Należało w tym celu odpalić HM2 następnie William Hilla ---> wejść na stolik w speed poker ---> załączyć okienko HM2 z zakładek wybrać Active Session poniżej wybrać "table finder" i przeciągnąć krzyżyk na stolik speed. Od tego momentu działa wszystko na win7, nie sprawdzałem na xp, ale podejrzewam, że też by zadziałało.

Dzięki wszystkim za wypowiedzi.
      Pozdrawiam Iglitz.

Temat do zamknięcia.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Iglitz,

dzięki, że podzieliłeś się rozwiązaniem na forum. Sporo osób mających podobny kłopot będzie mogło skorzystać :)

Pozdrawiam!