[inne] Co do MTT/SNG STT KO?

• cubapl
      cubapl
      Brąz
      na forum od: 14.04.2008 Posty: 122
      Witam,
      po rocznej przerwie wracam do gry w miejscu, gdzie wtedy ja przerwalem czyli okolice shootowania SNG STT 7$ + mixowanie mtt micro. Pytanie mam takie jak w temacie, czyli - jaki program bedzie najlepszy do tego co planuje grac?
      licze na konkrety.
      pozdro
  • 5 odpowiedzi
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Witaj cubapl,

na pewno do samej gry będzie potrzebny program trackujący, który pewnie posiadasz. Holdem Manager albo Poker Tracker.
      Do analizy polecam HoldemResources Calculator.

Gdybyś miał problemy z obsługą HoldemResources Calculator to zachęcam do zapoznania się z tym filmikem: Jak korzystać z HoldemResources Calculator

Pozdrawiam,
      kleko91
    • cubapl
      cubapl
      Brąz
      wlasnie nie mam nic, nigdy nie uzywalem ZADNEGO programu bo nie pozwalal mi na to sprzet. stad prosba o jak najbardziej wyczerpujaca odpowiedz, ktory program bedzie najlepszy

skoro napisales o HM i PT to moglbys rozwinac ktory bedzie lepszy ? sprawdzalem strone holdem managera i widzialem tam program sng wizzard. potrzebne ? bo dosc drogie
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      Przepraszam Cię cubapl, ale całkiem zapomniałem o tym, żeby Ci odpowiedzieć :( .

Co do programów trackujących to zdania oczywiście są podzielone. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Osobiście używam HM2 i jestem bardzo zadowolony. Łatwy w obsłudze, przejrzysty, a jeśli wystąpi jakiś problem zawsze możesz napisać na forum w dziale technicznym i na pewno postaramy się Ci pomóc. Odpowiedź również możesz znaleźć na forum Holdem Managera oraz informacje o nowych aktualizacjach :)

Narzędzia pokerowe i pomoc techniczna

Co do programu, o który się pytasz czyli SnG wizard to niestety podam Ci tylko takie suche informacje, gdyż nigdy nie używałem go.

Do tanich rzeczy on nie należy, kosztuje bodajże 99$ ale jak sam poczytasz na forum dla gracza stricte związanego z grami SnG to ten program jest obowiązkiem. Program ten analizuje Twoją gre.
      Niemniej jednak można sobie poradzić i bez tego programu ale jeżeli jesteś graczem, który już gra na wyższych stawkach to warto zainwestować w ten program.

W dziale video znajdziesz 2 filmiki autorstaw tmfingera zatytułowane:

SnG Wizard dla początkujących

Zachęcam Cię również do brania udziału w treningach SnG, gdzie możesz zadać pytania trenerowi, które będą dotyczyć właśnie tego programu i na pewno uzyskasz konkretniejsza odpowiedź niż moja :) .

Pozdrawiam,
      kleko91
    • cubapl
      cubapl
      Brąz
      ok ostatnie 2 dni poswiecilem na czysta teorie. oprocz pokerstrategy.com przeczytalem pol googli. z tej czystej teorii wyciagnalem troche wnioskow i skonfigurowalem wlasnego huda.

NAME
      TOTAL HAND
      --- new line---
      TOT VPIP
      TOT PFR
      Postflop Aggresion Factor
      ---new line---
      TOT Steal
      TOT Fold To Steal
      Flop CBet-Fold

planuje najblizszy miesiac (trial version HM2) cwiczyc na sng stt ko. dodac cos jeszcze czy to wystarczy ?
      spotykalem sie tez kilkukrotnie z informacja tego typu

"filter by number of players is a absolute must.
      9-7
      6-5
      4
      3
      2"

tylko nie ogarniam jak to ustawic. moglby mi ktos wyjasnic jak to zrobic ?
      pozdro

edit.
      imo druga linia jest calkowicie zbedna, nie przedstawia mi zadnych konkretnych informacji. wolalbym cos co opisywaloby ich gre po flopie. co mozna tam wstawic ? pozdro
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      Napisane przez cubapl
      ok ostatnie 2 dni poswiecilem na czysta teorie. oprocz pokerstrategy.com przeczytalem pol googli. z tej czystej teorii wyciagnalem troche wnioskow i skonfigurowalem wlasnego huda.

NAME
      TOTAL HAND
      --- new line---
      TOT VPIP
      TOT PFR
      Postflop Aggresion Factor
      ---new line---
      TOT Steal
      TOT Fold To Steal
      Flop CBet-Fold

planuje najblizszy miesiac (trial version HM2) cwiczyc na sng stt ko. dodac cos jeszcze czy to wystarczy ?
      spotykalem sie tez kilkukrotnie z informacja tego typu

"filter by number of players is a absolute must.
      9-7
      6-5
      4
      3
      2"

tylko nie ogarniam jak to ustawic. moglby mi ktos wyjasnic jak to zrobic ?
      pozdro

edit.
      imo druga linia jest calkowicie zbedna, nie przedstawia mi zadnych konkretnych informacji. wolalbym cos co opisywaloby ich gre po flopie. co mozna tam wstawic ? pozdro
      Siema :) ,

co do konfiguracji HUD'a pod granie sng STT KO to najlepiej zadać takie pytanie bezspośrenie w dziale Sit and Go. Zaglądaja tam często trenerzy Sit and Go i często dostaniesz odpowiedź prosto od trenera, który na pewno da Ci konkretną odpowiedź :)

Pozdrawiam,
      kleko91