[HM2] Purge hands coś nie usuwa rozdań

• now87ak
      now87ak
      Brąz
      na forum od: 18.05.2011 Posty: 223
      Witam,

Mam problem z oczyszczeniem bazy danych.
      Wchodzę w purge hands, zaznaczam wszystkie filtry i daję PURGE, niby coś tam robi, ale na pasku tego nie widać i nagle jest, że zrobione.

Później robiłem Full Vacuum tak jak to tutaj wyczytałem w paru wątkach i nadal baza danych tak dużo zajmuje, nadal są w bazie rozdania starsze niż powinny być.

Co robić?
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

jeśli wszystko robisz poprawnie, to taka kombinacja (purge hands+vacuum) powinny dać spodziewane efekty.

Czasami pojawiają się błędy w bazie lub problemy z purge hands. Bardzo możliwe, że tak również jest w Twoim przypadku.

Spróbuj wyfiltrować ręce, które chcesz usunąć i usuń je manualnie (zaznacz wszystkie i usuń), następnie później przeprowadź Vacuum.

Pozdrawiam
    • now87ak
      now87ak
      Brąz
      na forum od: 18.05.2011 Posty: 223
      A jak mam wyfiltrować te ręce skoro baza była zakupiona? Bo jak ustawię Hero to nie będzie przecież wszystkich.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez now87ak
      A jak mam wyfiltrować te ręce skoro baza była zakupiona? Bo jak ustawię Hero to nie będzie przecież wszystkich.
      To niestety nie damy rady tego tak zrobić, nie napisałeś o zakupionej bazie ;)

Spróbuj okrężną drogą - wyeksportuj te ręce, które Cię interesuję. Następnie stwórz nową bazę danych i zaimportuj te ręce. Później po prostu usuń tą starą bazę :f_thumbsup:

Pozdrawiam