[PT4] Modyfikacja zapisanej reki

• YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      na forum od: 15.03.2011 Posty: 759
      Witam,

Pytanie jak w temacie a dokładnie. Parę razy wyszedłem z STT przed info o zajęciu miejsca: poleciałem ale nei wyświetliła się jeszcze informacja dotycząca miejsca i kwoty. Po czasie zobaczyłem że PT4 mimo iż ma zapisana ostatnia ma rekę(tę z która przegrałem) nie naliczył mi $.
      Czy jest jakaś opcja zmiany Hand History?
      Roi źle wygląda :)
      POzdr
  • 5 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Jeżeli grasz na PokerStars, możliwa jest opcja wysłania sobie z lobby wyników na maila i ich zaimportowaniu do PT

Możliwa jest różnie opcja ręcznej zmiany wyników poszczególnych turniejów

Generalnie, napisz na jakim grasz roomie, to napiszę więcej o odpowiedniej dla Ciebie opcji

Pozdrawiam
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      Napisane przez Urbi23
      Witam,

Jeżeli grasz na PokerStars, możliwa jest opcja wysłania sobie z lobby wyników na maila i ich zaimportowaniu do PT

Możliwa jest różnie opcja ręcznej zmiany wyników poszczególnych turniejów

Generalnie, napisz na jakim grasz roomie, to napiszę więcej o odpowiedniej dla Ciebie opcji

Pozdrawiam
      W tym przypadku chodzi akurat o STT, które gram na Everest.
      Pozdr
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      W takim wypadku zostaje ręczne nadpisanie wyników dla tych turniejów

Wchodzisz w View Stats > T > Results, tam wyszukujesz dany turniej, klikasz na niego prawym przyciskiem i wybierasz Edit Tournament. Zakładając, że wszystko inne jak, wpisowe, typ, ilość graczy się zgadza, wybierasz siebie z listy graczy i do edycji zostają Ci tylko pola Prize Won i Finish (opcjonalnie)

Pozdrawiam
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      Napisane przez Urbi23
      W takim wypadku zostaje ręczne nadpisanie wyników dla tych turniejów

Wchodzisz w View Stats > T > Results, tam wyszukujesz dany turniej, klikasz na niego prawym przyciskiem i wybierasz Edit Tournament. Zakładając, że wszystko inne jak, wpisowe, typ, ilość graczy się zgadza, wybierasz siebie z listy graczy i do edycji zostają Ci tylko pola Prize Won i Finish (opcjonalnie)

Pozdrawiam
      Wielkie dzięki!
      Pomogło w powyższej kwestii, oraz w innym problemie: różnie zapisywało mi turnieje STT 10 os tzn raz jako MTT turbo raz jako STT Turbo itp. Dzieki temu co napisałeś mogę to modyfikować. Plus zobaczyłem, że kilka turniejów które miałem zapisane jako ukonczone na 0 miejscu były na płatnych :) Tak wieć przysłużyłeś sie do mego wyższego ROI :)
      Pozdr
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      Cieszę się, że mogłem pomóc :)