Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[Challenge] Grając 0,25$ S&G dojść do 100$ w miesiąc. vol. 2

• PomorzaninNd
      PomorzaninNd
      Srebro
      na forum od: 16.02.2012 Posty: 379
      Jako, że mam długie wakacje i sporo czasu na grę, zdecydowałem się na Challenge, który był już kiedyś na tym forum i zakończył się powodzeniem.

Pomysł należy do TomaszPB i mam nadzieję, że podobnie jak Tomkowi, uda mi się zakończyć go powodzeniem. Celem jest dojście z 12,50$ (50 BI) do 100$, grając tylko sity za 25 centów.

Po co ten challenge? Chcę udowodnić sobie, że potrafię nie tyle wygrywać, co w końcu zacząć trzymać się BRM. Zobaczymy, jak to wyjdzie.
  • 82 odpowiedzi
    • RotakesMan
      RotakesMan
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 856
      GL! :f_thumbsup: przy dobrym volume powinno się bez problemu udać :f_thumbsup:
    • pakohc
      pakohc
      Brąz
      na forum od: 19.12.2008 Posty: 64
      dorzuć do tego o 16 i o 22 turbo turki za 10 centow
      albo przerzuc sie na 10 centow 360 turbo sng - grajac abc masz gwarantowany final table w co 10 stoliku - bardzo trudno tu przegrac rolla :)
    • Khamulx
      Khamulx
      Platyna
      na forum od: 18.02.2012 Posty: 753
      Zacząłem parę dni temu z identycznym rollem, gram te same turki no i mam taki sam cel ;)

GL i do zobaczenia przy stołach :fdrink
    • TomaszPB
      TomaszPB
      Brąz
      na forum od: 03.12.2010 Posty: 1 744
      Napisane przez pakohc
      albo przerzuc sie na 10 centow 360 turbo sng - grajac abc masz gwarantowany final table w co 10 stoliku - bardzo trudno tu przegrac rolla :)
      Według mnie jest to kiepski pomysł. Te sity, które zamierza grać Pomorzanin są według mnie lepsze. Pomimo wady jaką jest długość trwania to są one bardzo bardzo łatwe i mniej swingowe niż 360 turbo.

Miło, że ktoś zapamiętał mój challenge i chce go powtórzyć. Będę trzymał kciuki. Powodzenia! :s_thumbsup:
    • profek20
      profek20
      Brąz
      na forum od: 01.05.2009 Posty: 879
      Napisane przez TomaszPB
      Napisane przez pakohc
      Według mnie jest to kiepski pomysł. Te sity, które zamierza grać Pomorzanin są według mnie lepsze. Pomimo wady jaką jest długość trwania to są one bardzo bardzo łatwe i mniej swingowe niż 360 turbo.

Miło, że ktoś zapamiętał mój challenge i chce go powtórzyć. Będę trzymał kciuki. Powodzenia! :s_thumbsup:
      Skoro tak to z checia bym zrobil challenge kto pierwszy zrobi 100 dolcow , on na 0.25 czy ja na 0.10 turbo chociaz niewiem czy mam na tyle motywacji zeby pykac 0.10 do 100$ :( :

Napisane przez pakohc
      z tym ft co 10 turkow to grubo przesadziles...
    • PomorzaninNd
      PomorzaninNd
      Srebro
      Pierwsza sesja była baaardzo ciężka, w efekcie bilans to jak na razie -2,89$.

Na stołach działy się oczywiście cuda takie, że szkoda gadać. Trochę więcej szczęścia w kluczowych momentach FT i sFT i będzie dobrze, to musi się udać.

W najbliższych dniach wpisów nie będzie, ale to nie dlatego, że mi się nie chce - wyjeżdżam jutro, do wtorku praktycznie mnie nie ma, w tenże wtorek coś pewnie zagram.

Khamulx, Tobie zaczęło oddawać to i mi zacznie :sdrink
    • Khamulx
      Khamulx
      Platyna
      Nic nie zaczęło oddawać, po prostu w jednym turku parę rąk przyfarciło :<

Zaraz będzie dłuższy post, bo się przyłączam do challengu ;>

E: Post będzie z rana, nie dam rady dzisiaj ;)
    • PomorzaninNd
      PomorzaninNd
      Srebro
      Napisane przez Khamulx
      Nic nie zaczęło oddawać, po prostu w jednym turku parę rąk przyfarciło :<

Zaraz będzie dłuższy post, bo się przyłączam do challengu ;>
      Ja wiem tylko, co widziałem :D

No, widzę że się dałeś namówić, bardzo dobrze :sdrink
    • Khamulx
      Khamulx
      Platyna
      Dzisiaj dzień przerwy, wypadałoby podsumować pierwszy tydzień ;)

Volume nie powala, gra też nie, no ale pracuje zarówno nad jednym jak i nad drugim. :f_cool:

Dealerzy nie rozpieszczają, no ale jak tak to ma wyglądać, kiedy nie żre to aż nie mogę się doczekać, kiedy zacznie żreć :>

Roll 18.89$, do setki jeszcze daleko.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Po pierwszym tygodniu jesteś "tylko" 6$ na plus, może być ciężko dojść do 100$ w zaplanowanym czasie :(
    • Khamulx
      Khamulx
      Platyna
      To był okres, że przegrywałem wszystko jak leci. Powiedziałbym, że downswing, ale ja takich wymówek nie uznaję :>
      A jak ja wygrywam przegrywając, to zobaczymy jak będę wygrywać wygrywając ;)
    • thefoe
      thefoe
      Brąz
      na forum od: 30.07.2008 Posty: 1 798
      nie wiem czy cos sie w tej materii zmieniło, kilka late temu grałem te turki zaczynjac od 16USD, w czasach kiedy jeszcze nie miały rake. Aby zwiekszyc volume grałem wyłacznie P/F. ROI po dosc duzej probce: 40%
    • Khamulx
      Khamulx
      Platyna
      Po dzisiejszej sesji 35 turków jestem dwa dolce w plecy. Moja cierpliwość do non-turbo się kończy, od zawsze byłem graczem nastawionym typowo na turbo. Co z tego, że mam masę czasu na lepsze spoty, a ja biorę wszystkie flipy i ryzykowne spoty, zamiast spokojnie czekać na swoją szansę :facepalm:

Muszę poważnie przemyśleć, co z tym wszystkim zrobić.
    • Khamulx
      Khamulx
      Platyna
      Powoli do przodu ;)

• dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Miło widzieć kolejne szczyty na wykresie :s_thumbsup:
    • kresk
      kresk
      Brąz
      na forum od: 15.06.2010 Posty: 76
      lol. pełen szacun do wytrwałości w tych turniejach... ;/ nie byłbym w stanie odpalić 0.25$ 90man non-turbo... imo GL w challenge :)
    • PomorzaninNd
      PomorzaninNd
      Srebro
      Cichutko tu ostatnio było, ale wyjazdów było zdecydowanie więcej niż planowałem.

Z tego powodu zdecydowałem się, że do challengu podejdę od nowa, ponieważ od pierwszej i jedynej sesji minęły dwa tygodnie. Teraz już wyjeżdżał na długo raczej nie będę i mam nadzieję, że uda się zrealizować plan. Dodatkowo zamierzam również reaktywować bloga. :s_cool:
    • PomorzaninNd
      PomorzaninNd
      Srebro
      Gold na 0,25 zawsze spoko :nh
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Znaczy ten challenge został anulowany? :(