[PT4] Wykresy Ev i analiza rąk

• zbiqu23
      zbiqu23
      Brąz
      na forum od: 08.05.2010 Posty: 411
      Witam,
      Potrzebuje pomoc w dwóch kwestiach związanych z PokerTrackerem 4.
      Pierwszy problem dotyczy analizy rąk. W czasie gry (Husng) zaznaczam ręce które chce później ocenić. Czy jeśli gram powiedzmy 30 turniejów danego dnia(tygodnia/miesiąca) to mogę wyświetlić wszystkie ręce, które grałem w jednym oknie? Czy muszę przeglądać turniej po turnieju?
      Druga sprawa w której potrzebuję pomocy to analiza wykreu który wrzucam poniżej. Mianowicie co oznacza linia pomarańczowa(My Cnet adjusted) a co żółta (net expected chips won).
      Patrząć na wykres (turniej 406) to jestem pod czy nad Ev?

Z góry dziękuję za pomoc
  • 1 odpowiedź
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

Co do wykresu, to z prawej strony widzisz dwie skale. Jedna w $ dla zielonego i pomarańczowego wykresu, druga w chipsach, dla wykresu żółtego. Jeżeli grasz różne stawki czy chociaż różne waluty, wykresy te będą zasadniczo różne. Myślę, że to wyjaśnia kwestię, które wykresy można ze sobą porównywać, a które nie ;)

A żeby przeglądnąć wszystkie ręce z wszystkich turniejów zagranych powiedzmy jednego dnia, należy przejść do My Reports, stworzyć nowy raport dla Hands (trzecia opcja), a potem w kolumnie po lewej przejechać na sam spód fdo filtrów i wybrać miesiąc/dzień/co tam chcesz :)

Pozdrawiam