[HM2] Pytanie odnosnie licencji hm2

• irobson
      irobson
      Brąz
      na forum od: 18.06.2009 Posty: 506
      Witam,

Mam pytanie odnosnie hm2 . Czy mozna kupic ta najtansza licencje a potem ja upgradowac do tej rozszerzonej z omaha wlacznie ? po prostu doplacajac jakas sume $$ ?
      Czy dalej jest mozlwiosc dzielenia licencji na 2 komputery ?
  • 9 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

będziesz mógł upgrade'ować swój soft bez większych problemów.
      Zajrzyj zresztą tutaj, gdzie ta opcja jest dostępna:
      http://www.holdemmanager.com/store/upgrade-holdem-manager.php

Tak, licencja dalej może działać na 2 stanowiskach w tym samym czasie.

Pozdrawiam
    • Darek696
      Darek696
      Brąz
      na forum od: 03.10.2010 Posty: 50
      Witam,
      a ja mam z kolei inne pytanie jeśli mam wersje small stakes i wygram satelitę np to biga 109 to rozumiem że statystyk program mi nie będzie mierzył tak?? Mam z tym trochę problem bo gram gównie low stakes ale od czasu do czasu shipnę jakąś satke i co wtedy?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Witaj,

Napisane przez Darek696
      Witam,
      a ja mam z kolei inne pytanie jeśli mam wersje small stakes i wygram satelitę np to biga 109 to rozumiem że statystyk program mi nie będzie mierzył tak?? Mam z tym trochę problem bo gram gównie low stakes ale od czasu do czasu shipnę jakąś satke i co wtedy?
      program będzie Ci wyświetlał statystyki tylko w turniejach z wpisowym do max 22$. Powyżej tego wpisowego HUD po prostu nie będzie wyświetlany. Musiałbyś upgrade'ować swój program.

Pozdrawiam
    • Darek696
      Darek696
      Brąz
      A czy jest możliwość ubgradu z hm1 do hm2 w jakiejś niższej cenie czy nie bardzo?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez Darek696
      A czy jest możliwość ubgradu z hm1 do hm2 w jakiejś niższej cenie czy nie bardzo?
      Gdy HoldemManager był wprowadzany do sprzedaży, taka promocja była dostępna. Obecnie nic mi o tym nie wiadomo..
      Możesz zawsze spróbować do nich napisać maila i spytać czy nie byłaby możliwa zniżka ;)

Pozdrawiam
    • Escraku
      Escraku
      Brąz
      na forum od: 30.06.2011 Posty: 447
      Ogolem polecam do nich pisac wlasnie w takich sprawach/znizek itd. Ja pol miecha temu napisalem do nich, ze po rocznej przerwie wrocilem do pokera i ze chcialbym poprawic znacznie swoje gre i mysle, ze ich program moze mi w tym pomoc. Wiec poprosilem o miesiecznego triala :f_thumbsup:
      Dzieki temu moge na spokojnie zarobic te 60$ i nie ruszac startowego rolla.
      Wiec smialo pisac, nie gryza, a jeszcze ida na reke :f_biggrin:
    • Darek696
      Darek696
      Brąz
      A powiedz mi proszę, czy pisałeś do nich po polsku czy po angielsku? Czy mają support w języku polskim? Z góry dzięki za info
    • suprido
      suprido
      Brąz
      na forum od: 16.02.2013 Posty: 42
      21 wiek a ty pytasz czy pisza po PL? :ayfkm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez Darek696
      A powiedz mi proszę, czy pisałeś do nich po polsku czy po angielsku? Czy mają support w języku polskim? Z góry dzięki za info
      HoldemManager nie posiada bezpośredniego supportu w języku polskim :f_mad:
      Z wszystkim innym pomożemy tutaj na forum ;)