[PT4] Nowy update

• Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      na forum od: 30.07.2011 Posty: 3 479
      O co chodzi z tymi ostatnimi zmianami? Za każdym razem chce mi bazę przemielić. Ile może trwać aktualizacja z ~4 mln bazą? Boję się, że bedzie mi tydzień aktualizować jeśli działa to tak szybko jak import rozdań...
  • 8 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 895
      Cześć Edziorrr,

Rzeczywiście wypuścili kolejną aktualizację, która wymaga update'u bazy.

A ile Ci zajęła taka aktualizacja ostatnim razem? Ciężko powiedzieć ile zajmie, ponieważ to zależy od Twojego komputera.

Ja w takich sytuacjach zawsze dokonuję aktualizacji wieczorem i zostawiam aktualizację bazy na noc, gdy sobie smacznie śpię.

Przeglądnij opis zmian. Nie widzę tam nic takiego ważnego, żeby koniecznie trzeba było dokonywać aktualizacji natychmiast. Najlepiej dokonaj ją w takim momencie, kiedy wiesz, że przez dłuższy czas nie będziesz potrzebował korzystać z komputera.

Pozdrawiam
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      kurde. Czyzby on musial zakyualizowac ta baze bo nie bedzie importowal?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 895
      Hej,

Najwyraźniej tak. Jeżeli nie chciałeś w danym momencie aktualizować bazy, trzeba było w ogóle nie instalować nowej wersji.

Pozdrawiam
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      No w sumie :facepalm:

Nauczyłem się juz, ze jak wychodzi aktualizacja pokeroomu albo pt to trzeba sie na poczatku trzymac z daleka od tego :D
    • Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      na forum od: 30.07.2011 Posty: 3 479
      baza ~3kk, trwało to jakieś pół godziny także nie ma się czego bać.
    • KubaLP
      KubaLP
      Brąz
      na forum od: 27.10.2011 Posty: 11
      Więc ewidentnie u mnie jest coś nie tak skoro 8h nie wystarczyło na zaktaulizowanie malutkiej bazy liczącej 70k rąk. Miał ktoś już taki problem?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj KubaLP,

Nikt się nie zgłosił :s_frown: Nie było także użytkowników skarżących się na podobny problem.

Spróbowałeś 2 raz uruchomić rebuild cache?

Jeśli Twoja baza miała 70k rozdań to możesz utworzyć nową i zaimportować do niej stare rozdania (jeśli poprzedni krok nie pomógł).

Pozdrawiam
    • KubaLP
      KubaLP
      Brąz
      na forum od: 27.10.2011 Posty: 11
      Napisane przez Skibcio
      Witaj KubaLP,

Spróbowałeś 2 raz uruchomić rebuild cache?

Jeśli Twoja baza miała 70k rozdań to możesz utworzyć nową i zaimportować do niej stare rozdania (jeśli poprzedni krok nie pomógł).

Pozdrawiam
      Hej,
      nie próbowałem. Od razu zrobiłem tak jak napisałeś dalej i już wszystko jest w porządku. Dzięki:)