[PT3] Problem z HUDem w turniejach

• Wielgosz
      Wielgosz
      Złoto
      na forum od: 21.10.2009 Posty: 325
      Witam, mam następujący problem z hudem w PT3 na PokerStars:

kiedyś grałem turnieje i wszystko super działało, HUD pasował do każdego gracza, potem coś namieszałem i jak pojawiają się staty to są poprzestawiane, jak siądę na miejscu gdzie znajdują się moje staty, wszystkie pozostałe sie zgadzają i pasują do pozostałych graczy, ale...

1 - dawałem już save layout kiedy się przesiadłem i po przesadzeniu mnie na inny stół znowu nic nie pasuje

2 - pozamieniałem staty tak jak siedzieli wszyscy przy stole - znowu dałem save layout i po przesadzeniu mnie na inny stół znowu nic do siebie nie pasuje :ayfkm:

Ch*j mnie już strzela, bo jak sie gra wiecej turkó to nie idzie tego ogarnąć :/

Ma ktoś jakieś pomysły co z tym zrobić?
  • 6 odpowiedzi
    • AirFace
      AirFace
      Brąz
      na forum od: 16.08.2009 Posty: 460
      A sprawdzałeś czy masz ustawiony "preffered seat"? O ile się nie mylę HUD włącza się względem Twojej pozycji i jeżeli w sofcie bądź też w PT nie masz ustawionego preferowanego siedzenia to mogą być rozjazdy HUDa.
    • Wielgosz
      Wielgosz
      Złoto
      Preferred Seat nie używam ani w PT ani na Starsach, w cashach wszystkie staty zawsze pasuję, tylko w samych turkach nic nie pasuje
    • tolari
      tolari
      Black
      na forum od: 02.11.2010 Posty: 761
      mam podobny problem z Hm2, zoomy i cashe ok turki rozjechane
    • AirFace
      AirFace
      Brąz
      Na jakich roomach Panowie próbowaliście? Jeżeli tylko starsy, to udało mi się na forum PT wygrzebać zapisek (podejrzewam, że w HM będzie podobnie):

I got it. Stars have new feature that seats you only in one position that you have preffered. You are not sitting on all over the place now. HH have you seated where ever, but display has you sat in one position like in rush. So you just have to preffer a seat at PT3 configuration tab.

IMO reasumując, jeżeli chodzi tylko o starsy, to będzie koniecznym wybrać preferred seat.
    • Wielgosz
      Wielgosz
      Złoto
      Chwilowo problem się skończył, ale w PT3 nic nie ustawiałem, po prostu w Starsach odznaczyłem preferred seat jak chodzi o turnieje i jeszcze raz przesunąłem staty i dałem "save layout", odpaliłem parę frerolli :D i póki co po zmianach stołów i miejsc staty do siebie pasowały, miejmy nadzieję że to było to :)

AirFace - dzięki za wskazanie co może być problemem, stawiam :sdrink
    • AirFace
      AirFace
      Brąz
      :sdrink