[HM2] cash games a sng

• Marcin82PL
      Marcin82PL
      Brąz
      na forum od: 11.09.2011 Posty: 211
      Witam.
      Mam maly problem od jakiegos czasu grywam mtt i sng,ale ze wzgledu,ze P* nie jest podpiete pod PS,to zeby utrzymywac status,jestem zmuszony grac fast forward na PP,ale od jakiegos czasu,nie zlicza mi rak w zakladce session,mam ostatnia gre z przed kilku dni,mimo iz dzisiaj rozegralem dwie sesje casha(hud dziala na stolikach),gdzie moze byc problem?sng/mtt dziala normalnie
      pozdrawiam
  • 5 odpowiedzi
    • philenvyy
      philenvyy
      Brąz
      na forum od: 14.01.2011 Posty: 746
      Witam,

może masz ustawioną jakąś datę w filtrach i dlatego nie widzisz ostatnich sesji. Albo wykluczyłeś Fast holdem z rąk pokazywanych w sessions?
    • Marcin82PL
      Marcin82PL
      Brąz
      prawdopodobnie nie:) ,bo nawet nie wiem jak usunac FF z HM,zreszta nic nie ruszalem nic od ostatniej sesji:)
    • Marcin82PL
      Marcin82PL
      Brąz
      moze cos usunalem z importu rak,jak instalowalem starsy?usunalem jakas sciezke w import hands,jesli ktos gra na party i uzywa hm2,moze sprawdzic jakie sciezki tam widnieja?
      pozdrawiam i dziekuje

PS:nie mam tez poprzednich rak,mam jakies 3k rozdan,a powinno byc z 300k
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      na forum od: 08.05.2010 Posty: 535
      Witam. Nie chce zakładać nowego wątku, więc zapytam tutaj.

Czy idzie jakoś wyłączyć pokazywanie statystyk w mtt ? Gram ogólnie cash i okazyjnie MTT i kiedy włączę turniej to wszystko bardzo pogmatwane mam. Idzie jakoś ustawić by hud był tylko przy cash games ?
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć,

@Marcin82PL
      Jeżeli coś pogmatwałeś ze ścieżką to możesz to łatwo naprawić. Wejdź w zakładkę Hand importing > Auto import folders > Auto detect
      Jeżeli rzeczywiście coś jest nie tak ze ścieżka do Twojej historii rozdań to ten zabieg powinien pomóc!

@MateQC
      Rozumiem, że turnieje grasz na tym samym poker roomie co cash games. Jedyne co mi przychodzi do głowy to stworzenie / edycja innego profilu HUDa pod turnieje, lub jeżeli w ogóle nie chcesz mieć HUDa w turniejach, ale w cash games chcesz, to chyba nie masz wyjścia i możesz to ustawić tak:
      HUD options > Displayed Stats > w lewym górnym rogu masz widok na swój HUD, ja kto rozwiniesz to pojawi Ci się ileś innych już wcześniej zdefiniowanych HUDów (o ile ich nie usunąłeś). Wybierz jeden, z którego nie korzystasz i go wyedytuj zostawiając np tylko "name" lub dajm u takie staty, jakie chciałbyś mieć na przeciwników w turnieju
      Następnie idź do:
      Site options > Site (wybierz poker room na którym grasz) > Betting (wybierz tournament) > i z prawej wybeirz tego HUDa, których chcesz, żeby się wyświetlał

U mnieto wygląda tak:

Pozdrawiam