[HM2] Nie pobiera rąk

• giga89
      giga89
      Srebro
      na forum od: 09.03.2010 Posty: 89
      Hej

Mam problem z ustawieniem tego programu.. Na stoliku wyświetla mi tylko wszystkich nicki i niestety nie widzi/nie pobiera rąk (mam ustawione minimum 10), rozegrałem już nawet pare set a dalej nie pobierał statystyk... Próbowałem ogarnąć co nieco w FAQ ale jednak nie dałem rady. Pomóż ktoś please .

peace
  • 8 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Witaj giga89,

czy widzisz swoje rozdania w lobby Hold'em Managera w zakładce reports lub active session? Jeżeli nie to kliknij w "Hand importing"

a następnie "Auto import folders" > "Auto detect"

Jeżeli to wszystko masz ustawione, a dalej nie pokazuje Ci rozdań w HUD to spróbuj ustawić minimum rozdań na 0 i powiedz czy wtedy działa.

Pozdrawiam
    • giga89
      giga89
      Srebro
      Juz działa. Nie wiem czy to przez to, że ustawiłem hud od 0 rąk, ale dzięki wielkie :) . Bo jeszcze w innym temacie poinformowano mnie, że w sofcie p* trzeba było zmienić zapis rąk na "999" i chyba po ang :)
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Witam,

dobrze, że wszystko działa :s_thumbsup:
      Powodzenia przy stolikach!

Pozdrawiam
    • giga89
      giga89
      Srebro
      hmmm na cashówkach jest ok, ale na turnieju nie wyświetla mi ani nicków ani statów. Wyświetla tylko te małe okienko z "Settings, i hud 2.0". I zmieniłem w settings tam z hud 2.0 na "tournament" - nie wiem czy tak trzeba ?
    • msQui
      msQui
      Brąz
      na forum od: 06.06.2012 Posty: 334
      zmieniles tylko rodzaj huda, to nic nie zmienia od strony technicznej ; )

mialem podobny problem, chodzilo o polska wersje starsow, piszesz, ze juz to naprawiles zmieniajac na angielska =(

skoro w cashach Ci wyswietla, to nie jest to problem z importem do bazy danych, tylko z sama konfiguracja hm'a zapewne
    • giga89
      giga89
      Srebro
      Nie wiem co zmienić , spróbuje coś pogrzebać ale większość już raczej przebadałem. A jeszcze jedno - dlaczego hud nie pokazuje mi zmuckowanych kard? :/ gdzie to znaleźć
    • giga89
      giga89
      Srebro
      Wystarczyło, że użyłem table findera ;]. I motyw taki, żę hud pokazuje mi zmuckowane karty na turku/sng, ale na zoomie - nie. :/
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj giga89,

Rozumiem, że po zmianie na język angielski softu PokerStars zaczęło wszystko działać.

Jeśli chodzi o zmuckowane karty - na ZOOMie ich nie zobaczysz, że względu na sepcyfikę tej odmiany.

Pozdrawiam,
      jeneral86