[HM2] Początkowa konfiguracja

• vidal1897
      vidal1897
      Brąz
      na forum od: 06.05.2013 Posty: 6
      Witam;)
      Na początku zaznaczę, że nigdy wcześniej nie posługiwałem się żadnym programem do pokera. Kupiłem sobie dzisiaj HM2, zainstalowałem, wchodzę i jestem tak jakby zalogowany na koncie pokerowym na którym grałem 2 lata temu i zagrałem na nim raptem parę turniejów. Chodzi mi o to pod active session(zakładka w której mamy select players, edid aliases, i na dole mamy to konto na którym jestem tak jakby zalogowany. Nie widzę nigdzie możliwości żeby to zmienić->mam parę innych kont których tam nie ma, dlaczego jest właśnie to?
      Pytanie brzmi jak mam to zmienić na inne konto, np z P*, i czy będę mógł sobie przeglądać rozdania z przed roku z P*?
      Z góry Bardzo Dziękuje za pomoc:) ;*

Oglądałem jakiś film instruktażowy ale nie ma tam o tym żadnej wzmianki, przynajmniej ja nie zauważyłem
  • 1 odpowiedź
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Witaj vidal1897,

Na początku gratuluję zakupu, mam nadzieję, że inwestycja zwróci się w miarę szybko.

Wnioskując z twojego pytania nie za bardzo wiesz jak działają takie programy. Już wyjaśniam. Zgaduję, że rozdania z przed dwóch lat program automatycznie wyciągnął Ci z dysku, które gdzieś tam zalegały.

Programy jak Holdem Manager zapisują rozdania w swojej bazie danych (która znajduje się na twoim dysku - to właśnie to postSQL). Wygląda to następująco:

1. Oprogramowanie pokerowe (np. client poker stars) zapisuje rozdanie na dysku w postaci pliku txt
      2. Holdem manager kopiuje to rozdanie do swojej bazy danych
      3. Archiwalne ręce wysyła do katalogu HMArchive

Pytasz czy możesz sprawdzić rozdania z innych poker roomów, na których masz konta. Odpowiedź jest prosta . Możesz zobaczyć rozdania z tych poker roomów, które magazynują historię rozdań na twoim dysku. Niestety Holdem Manager nie ma dostępu do żadnej bazy danych online w której przetrzymywane byłyby twoje ręce.

PS. Istnieje możliwość oczywiście postawienia bazy danych online. Jednak standardowo wszystkie rozdania są zapisywane lokalnie.

Pozdrawiam,
      plushack