Cash Challange

• ManForYou
      ManForYou
      Brąz
      na forum od: 13.08.2011 Posty: 426
      Siemanko.
      Postanowiłem zrobić sobie 3 miesięczny challange, którego głównym celem jest zgromadzenie jak najwięcej $$$
      Oczywiście wiem, że nie tym powinienem się kierować, dlatego też nie mam konkretnego wyznacznika, co do ilości dolców na koncie.
      Drugim celem jest oczywiście sprawdzenie się, udowodnienie sobie, ze mogę i że nie jest to nic niemożliwego dojść np do NL25 w te 3 miechy.

Jeszcze się przedstawię.

Marcin, Warszawa - koszykówka (Miami Heat), taekwondo, samochody i przede wszystkim rock n ' roll to rzeczy, które mnie rajcują :)
      Przez długi okres czasu prowadziłem bloga sng, jednak nie powiodło mi się po raz ęty utrzymać hajsu w kasjerze i zaprzestałem, godząc się z porażką.

Teraz tak się nie stanie :nh
      Ogólnym założeniem było wpłacenie 50$ i zaczęcie od NL2 wspinaczki po limitach na początku lipca.
      Ale jak z nieba spadła mi fajna sumka 138$, którą wygrałem w turku na FTP za 2.20$ - hajs przesłał mi kolega :s_thumbsup:
      Niemniej jednak w ciągu dwóch dni całe 38$ zapełniły pule przeróżnych turniejów i nie zostało mi dane nic porządnego z nich wyciągnąć :facepalm:

Zostało 100$

Wczoraj zagrałem już sesję wstępną, jedyne 500 rozdań i wyszedłem na mały plus.
      Wszystko co będę robił teraz w pokerze musi mieć początek i koniec. Wszystko musi być przemyślane i robione na 100%, dlatego trzeba dać z siebie wszystko i walczyć do upadłego.
      Będę wyznaczał sobie cele na kolejny tydzień w każdą niedzielę, podsumowywał każdy tydzień, ilość rozegranych rąk, profit, stan bnkr itd.

Do do sposobu gry, to gram bez HM ( kupię od NL10 ), gram zawsze na 100%, jeśli zaczyna mnie to męczyć, natychmiast przestaję, gram na 12 stołach, używam sidekicka i każde ciekawe rozdanie oznaczam i wrzucam do oceny. Będę grał różnie, jeszcze tego nie ustaliłem, ale dwie sesje dziennie po 1,5h wydają się optymalne. Jest to ok. 1,5k hands/day

Plan wstępny, to granie cały czas NL2, żeby się zaaklimatyzować z cash i po dojściu do 125-150$, shot na NL5.

Także jak obiecałem cele na następny tydzień :
      - grać codziennie min. po 2h
      - wstawić min. 15 rozdań do oceny
      - obejrzeć fimiki pana Robmafa o fishach, które bardzo energicznie
      prowadzi i porusza tam ważne tematy mindsetowe
      - nie patrzeć w kasjera ( tylko co tydzień )

No to się rozpisałem.
      Tradycyjnie wstawię skurwysyńsko rockową nutę !

• 9 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Nuta owszem dobra, ale proszę bez wulgaryzmów :)

Co ile masz zamiar robić aktualizację challengu? Jaki plan przejścia z NL5 na NL10?

Jak będziesz wstawiał rozdania do oceny, to wklejaj tutaj link do wątku z rozdaniem. Będzie łatwiej śledzić, czy wypełniasz swój plan :)
    • ManForYou
      ManForYou
      Brąz
      Aktualizację będę robił pewnie codziennie - co dwa dni.
      Tydzień podsumowywał w każdą niedzielę.
      Plan NL5 - 10 ? Najpierw NL2 trzeba przeskoczyć :P Ale z pewnością mam zamiar znaleźć jakąś grupkę learningową cash, ogarnąć treningi rushera, żeby mieć jeszcze większy edge na NL5 i grać po prostu regularnie. Chyba NL2 a NL5 to podobne limity, więc nie będzie większych trudności, ale co ja się tam znam.
      Co do rozdań, to nie ma sprawy ;)
      Dzięki za wpis, pzdr
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      W takim razie czekam na kolejny wpis z aktualizacją i życzę powodzenia.
    • ManForYou
      ManForYou
      Brąz
      No niestety, ale byłem zmuszony do wypłaty połowy rolla i zostawiłem 50$.
      Wygląda więc na to, że zaczynam tradycyjnie od 25BInów i droga do NL5 okaże się o wiele dłuższa niż przypuszczałem :f_cry:
      Dzisiaj zagrałem sporą sesję, około 1.7k hands. Co mogę o niej powidzieć, to że była dość neutralna i mam zwyczaj callowania nieco za dużo niz powinienem i na tym się kilka razy przejechałem.
      Tak czy siak, jutro musi być lepiej.
      Myślę, że moim głównym celem jest pokonanie NL2 do końca czerwca. Ja wiem, że niektórzy robili to w dzień, dwa, tydzień, ale ja nie jestem jednym z tych szczęśliwych dzieci pokera i zawsze muszę zapierdalać 2x bardziej i nic mi łatwo nie przychodzi, lub tak mi się po prostu wydaje.

Co do tygodniowych celów, to obejrzałem już 2 część produkcji Robmafa i wstawiłem dwa handy do oceny, linki wstawię jutro.

PZDR

Piosenka śpiewana przez mojego ulubionego polskiego wokalistę :s_thumbsup: :s_thumbsup:
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      Czekamy na relacje z frontu i wczorajszy wpis :)
    • pawelksg13
      pawelksg13
      Brąz
      na forum od: 04.11.2011 Posty: 282
      tez chciałbym taki challange sobie urzadzic,dlatego z checia bede Ciebie sledził i zobacze czy robisz jakies postepy :)
    • ManForYou
      ManForYou
      Brąz
      Siemanko.

Powypadało mi kilka spraw i niestety totalnie odizolowałem się od poksa, ale wrócę i to w ciągu tygodnia, dwóch i zacznę z pierdolnięciem, także nie obawiajcie się :f_biggrin:

Muszę dokończyć filmiki pana Robmafa i obejrzeć step by step by babel, także mam co robić w wolnych chwilach, których mało teraz jest.

PZDR
    • ManForYou
      ManForYou
      Brąz
      Od tego weekendu oficjalnie rozpoczynam swój challange.
      Będę musiał zrealizować wcześniej założone plany, co do oglądnięcia kilku filmików. W niedzielę, gdy zrobię większy wpis, to wszystko podsumuję. Planuję poświęcić około 8h na NL2 od dzisiaj do niedzieli.

Po cichu liczę na wskoczenie na NL5 już w pierwszych dniach lipca, ale czas pokaże. Będę musiał zdobywać średnio 2Biny dziennie, żeby to się stało realne, więc oby run był dobry.

PZDR i do usłyszenia w niedzielę.

• dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      W takim razie trzymam za słowo i czekam do niedzieli na kolejny wpis.